Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 136 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 2696 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерi қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дайрабаев Берік Тынышбекұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ. Мәдібек
Сарысу ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 08 маусымдағы
№136 қаулысына қосымша
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн
төлемақы мөлшерi
Мекенжай
Төлем мөлшері (айына 1 шаршы метр үшін)
1

Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 8 июня 2015 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 июля 2015 года № 2696
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дайрабаева Берика Тынышбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Мадибек
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 08 июня 2015 года №136
Размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда
Адрес
Размер платы (за один квадратный метр в месяц)
1