2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 359 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 ақпанда № 2929 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы №836 Қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Көкей Олжас Тұрғынұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi, оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2016 жылдың 5 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Б. Жайлыбаев
Сарысу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" №359 қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер
департаментінің Сарысу ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Қ. Қапаров
8 қаңтар 2016 жыл
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің Жамбыл облысы Жаңатас
қаласының Қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Бахтияров
8 қаңтар 2016 жыл
Сарысу ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 359 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1.
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 облыстық бюджет
120
120
2.
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
23
23
3.
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
15
15
4.
"Сарысу ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
13
13
5.
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
13
13
6.
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
15
15
7.
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
13
13
8.
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
16
16
9.
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
10
10
10.
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
13
13
11.
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Жамбыл облысы Жаңатас қаласының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
3
3
12.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жамбыл облысының Ішкі істер департаментінің Сарысу ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
27
27
13
Сарысу ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жаңатас Су-Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
5
5
14.
"Көгалдандыру және көріктендіру" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 облыстық бюджет
30
30
15.
Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Сарысу сулары" шаруашылық жүргізу құқықтағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
34289 жергілікті бюджет
24
24
Барлығы:
340
340

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 29 декабря 2015 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 февраля 2016 года № 2929
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарысуского района" обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кокея Олжаса Тургыновича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 5 января 2016 года.
Аким района Б. Жайлыбаев
Лист согласования к постановлению акимата Сарысуского района от 29 декабря 2015 года №359 "Об организации общественных работ на 2015 год"
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Сарысуского
района Департамента внутренних дел
Жамбылской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
К. Капаров
8 январь 2016 год
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам обороны
города Жанатас Жамбылской области
Министерства обороны Республики
Казахстан"
Е. Бахтияров
8 январь 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 29 декабря 2015 года №359
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (тенге)
спрос
Предложение
1.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима города Жанатас Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 областной бюджет
120
120
2.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Байкадамского аульного округа Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
23
23
3.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Жайылминского аульного округа Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
15
15
4.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Жанаталапского аульного округа Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
13
13
5.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Игиликского сельского округа Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
13
13
6.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Тогызкентского аульного округа Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
15
15
7.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Жанаарыкского аульного округа Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
13
13
8.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Камкалинского аульного округа Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
16
16
9.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Досболского аульного округа"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
10
10
10.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Туркестанского аульного округа"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
13
13
11.
Республиканское государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Жанатас Жамбылской области Министерства обороны Республики Казахстан"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
3
3
12.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Сарысуского района Департамента внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
27
27
13.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанатас Су-жылу" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акимата Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
5
5
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Благоустройство и озеленение"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 областной бюджет
30
30
15.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сарысу сулары" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акимата Сарысуского района"
Содействие в санитарной очистке, благоустройстве и озеленении
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
34289 местный бюджет
24
24
Всего:
340
340