"Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласы, ауылдық округтер және ауылдар әкімі аппараттарының Ережелерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 86 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 242 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 тамызда № 2715 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 352 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 09.10.2017 № 352 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласы, ауылдық округтер және ауылдар әкімі аппараттарының Ережелерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 86 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2562 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 наурызында № 26 (6459) "Шу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"Қосымшаға сәйкес қоса беріліп отырған Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласы, ауылдық округтер және ауылдар әкімі аппараттарының атаулары өзгеруіне байланысты Ережелері жаңа редакцияда бекітілсін".
2 тармақ мынандай редакцияда жазылсын:
"Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімшесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының қайта мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін".
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы міндетін атқарушы Ермахамбет Мамасаитұлы Юлдашбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Дәулет

О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 11 февраля 2015 года № 86 "Об утверждении Положений аппаратов акима города Шу, сельских округов и сел Шуского района Жамбылской области"
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 29 июня 2015 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 августа 2015 года № 2715. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 9 октября 2017 года № 352
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 09.10.2017 № 352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении Республики Казахстан и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Шуского района от 11 февраля 2015 года № 86 "Об утверждении Положений аппаратов акима города Шу, сельских округов и сел Шуского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2562, опубликовано 21 марта 2015 года в газете "Шуская долина" № 26 (6459) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Согласно приложению в связи с изменением наименований утвердить прилагаемые Положения аппаратов акима города Шу, сельских округов и сел Шуского района Жамбылской области в новой редакции"
Пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Отделу государственно - правовой работы и регистрации актов гражданского состояния аппарата акима района обеспечить в установленном законодательством порядке государственную перерегистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Юлдашбаева Ермахамбета Мамасаитовича.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Даулет Р.