Шу ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 43-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қыркүйекте № 2774 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 29-5 шешімімен.
Ескерту. Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 21.06.2018 № 29-5 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Шускому району
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 20 августа 2015 года № 43-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 сентября 2015 года № 2774. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 21 июня 2018 года № 29-5
Сноска. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 21.06.2018 № 29-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Шу аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 14-29 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Шу ауданының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 72 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 мамырдағы № 44 "Шу өңірі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежей в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Шуского района на единицу объекта налогооблажения в месяц.
2. Признать утратившим силу решение Шуского районного маслихата от 28 апреля 2009 года № 14-29 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в управлении юстиции Шуского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 72, опубликовано в районной газете "Шуская долина" № 44 от 30 мая 2009 года)

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

4. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 20 тамыздағы
№ 43-9 шешіміне қосымша
Шу ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай базалық мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Бильярд үстелі
3

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Б. Саудабаев
Приложение к решению
Шуского районного маслихата
от 20 августа 2015 года № 43-9
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Шуского района на единицу объекта налогооблажения в месяц
Наименование объекта налогооблажения
Размер базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Бильярдный стол
3