Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 25/11 "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 09/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 3076 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 32/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 12.05.2016 № 32/03 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 25/11 "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2669 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 9 шілдесінде, 2014 жылғы 12 шілдедегі № 119-120 (21640-21641) "Индустриальная Караганда" және 2014 жылғы 12 шілдедегі № 129-130 (21764) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармақтың бесінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Орталыққа қызметті берушіге құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап, сондай-ақ Портал арқылы жүгінген жағдайда мемлекеттік көрсетілетін қызмет мерзімі - 15 (он бес) күнтізбелік күн. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін екі немесе одан да көп ұйымдардың, сондай-ақ уақыты бес жылдан асқан кезеңнің құжаттарын зерделеу қажет болған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік көрсетілетін қызмет мерзімін отыз күнтізбелік күннен аспайтын мерзімге ұзарта алады, бұл туралы құжаттар тіркелген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде қызмет алушыға хабарланады";
11 тармақтың 9 тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9) 6 үдеріс – электрондық құжатты ЭҮАШ АЖО тіркеу;";
көрсетілген қаулыға 1, 2, 3, 4, 5 және 8 қосымшалар осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Қарағанды облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қолдансын.
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 25/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 68/03 қаулысының күші жойылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 28 мая 2014 года № 25/11 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата Карагандинской области от 2 марта 2015 года № 09/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 марта 2015 года № 3076. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12 мая 2016 года № 32/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12.05.2016 № 32/03.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 28 мая 2014 года № 25/11 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2669, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 9 июля 2014 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 12 июля 2014 года № 119-120 (21640-21641) и "Орталық Қазақстан" от 12 июля 2014 года № 129-130 (21764)) следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Выдача архивных справок", утвержденном указанным постановлением:
пятый абзац пункта 5 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугодателю в Центр, а также при обращении на Портал – 15 (пятнадцать) календарных дней. В случаях, когда для оказания государственной услуги необходимо изучение документов двух и более организаций, а также периода более чем за пять лет, услугодателем срок оказания государственной услуги продлевается не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается услугополучателю в течение 3 (трех) рабочих дней со дня регистрации документов.";
подпункт 9 пункта 11 изложить в новой редакции следующего содержания:
"9) процесс 6 – регистрация электронного документа в АРМ РШЭП;";
приложения 1, 2, 3, 4, 5 и 8 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление культуры, архивов и документации Карагандинской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 68/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 28 мая 2014 года № 25/11 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок".

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының
әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 02 наурыздағы
№ 09/06 қаулысына
1-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Қарағанды облысының мемлекеттік мұрағаттарының мекенжайлары және телефондары
Атауы
Мекен-жайы
Байланыстары
Мұрағаттық қызмет бөлімі
100008, Қарағанды қаласы, Бейбітшілік бульвары, 30
87212-569108
Archive_cancel@krg.gov.kz
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Абай ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100100, Қарағанды облысы,
Абай ауданы, Абай қаласы, Курчатов көшесі, 43
Телефон: 8(72131)4-47-40
E-mail: archive_abay@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Ақтоғай ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100200, Қарағанды облысы,
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 1б
Телефон: 8(71037)2-17-98
E-mail: adibekov.e@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Балқаш қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100300, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Қазбеков көшесі, 23/2
Телефон: 8(71036)4-40-07
E-mail: arhiv_bl@mail.kz
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Бұқар-Жырау ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100400, Қарағанды облысы, Бұқар-Жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 38
Телефон: 8(72154)2-17-34
E-mail: arhiv-bzirau@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Жезқазған қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100600, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Титов көшесі, 22
Телефон: 8(7102)72-31-22
E-mail: samet_61@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және
құжаттама басқармасының Жаңаарқа ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Тәуелсіздік көшесі, 7
Телефон: 8(71030)2-71-02
E-mail:arhiv_zhanaarka@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100009, Қарағанды қаласы, Ержанов көшесі, 6
8(7212)43-28-24
E-mail: karaganda-oblarhiv@mail.ru
Қарағанды облысының мемлекеттік мұрағаттың көмір саласының жеке құрамы бойынша филиалы

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Абдибеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 02 марта 2015 года № 09/06
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Адреса и телефоны государственных архивов Карагандинской области
Название
Адрес
Контакты
Отдел архивной деятельности
100008, г. Караганда, Бульвар Мира,30
87212-569108
Archive_cancel@krg.gov.kz
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Абайского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100100, Карагандинская область город Абай, Абайский район, улица Курчатова, 43
Телефон: 8 (72131) 4-47-40
E-mail: archive_abay@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Актогайского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
Адрес: 100200, Карагандинская область Актогайский район, село Актогай, улица Абая, 1б
Телефон: 8 (71037) 2-17-98
E-mail: adibekov.e@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Балхаш управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100300, Карагандинская область, город Балхаш, улица Казбековой, 23/2
Телефон: 8 (71036) 4-40-07
E-mail: arhiv_bl@mail.kz
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Бухар-Жырауского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100400, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 38
Телефон: 8 (72154) 2-17-34
E-mail: arhiv-bzirau@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Жезказгана управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100600, Карагандинская область, город Жезказган, улица Титова, 22
Телефон: 8 (7102) 72-31-22
E-mail: samet_61@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Жанааркинского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, поселок Атасу, улица Тәуелсіздік, 7
Телефон: 8 (71030) 2-71-02
E-mail: arhiv_zhanaarka@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Карагандинской области управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100009, город Караганда, улица Ержанова, 6
8 (7212) 43-28-24
E-mail: karaganda-oblarhiv@mail.ru
Филиал областного государственного архива по личному составу угольной отрасли

100002, Қарағанды қаласы, Гончарная көшесі, 13
Телефон: 8(7212)77-38-06
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының
ғылыми-техникалық құжаттамалар бойынша Қарағанды облысының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100119, Қарағанды қаласы, Гоголь көшесі, 34
Телефон: 8(7212)56-80-73
E-mail: karaganda_ntd@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Қарағанды қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100017, Қарағанды қаласы, Бакинская көшесі, 41
Телефон: 8(7212)51-36-21
E-mail: gorodskoy_arch@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Қарқаралы ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы қаласы, Ермеков көшесі, 32
Телефон: 8(72146)3-10-46
E-mail: archive_karkar@inbox.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Қаражал қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100700, Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Сайдалы-Сары-Тоқа көшесі, 1
Телефон: 8(71032)2-68-16
E-mail: karajal_arhiv@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Нұра ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка кенті,
Сүлейменов көшесі, 2
Телефон: 8(72144)2-27-61
E-mail: lewzenko_e@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Осакаровка ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101000, Қарағанды облысы, Осакаровка ауданы, Осакаровка кенті, Гагарин көшесі, 22
Телефон: 8(72149)4-19-69
E-mail: archive_osak@mail.kz
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Приозерск қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101100, Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7
Телефон: 8(71039)5-36-50
E-mail: gosarkhiv@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Сәтпаев қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101301, Қарағанды облысы, Сәтпаев қаласы, Академик Қаныш Сәтпаев даңғылы, 111
Телефон: 8(71063)3-74-36
E-mail: arhivsatpaev@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Саран қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101200, Қарағанды облысы, Саран қаласы, 2 мөлтекаудан, 15б
Телефон: 8(72137)3-11-44
E-mail: arxivsaran@mail.kz
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Теміртау қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

100002, город Караганда, улица Гончарная, 13
Телефон: 8 (7212) 77-38-06
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Карагандинской области по научно-технической документации управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100119, город Караганда, улица Гоголя, 34
Телефон: 8 (7212) 56-80-73
E-mail: karaganda_ntd@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Караганды управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100017, город Караганда, улица Бакинская, 41
Телефон: 8 (7212) 51-36-21
E-mail: gorodskoy_arch@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Каркаралинского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100800, Карагандинская область, город Каркаралинск, улица Ермекова, 32
Телефон: 8 (72146) 3-10-46
E-mail: archive_karkar@inbox.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Каражал управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100700, Карагандинская область, город Каражал, улица Сайдалы-Сары-Тока, 1
Телефон: 8 (71032) 2-68-16
E-mail: karajal_arhiv@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Нуринского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
100900, Карагандинская область, Нуринский район, поселок Киевка,
улица Сулейменова, 2
Телефон: 8 (72144) 2-27-61
E-mail: lewzenko_e@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Осакаровского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
101000, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Гагарина, 22
Телефон: 8 (72149 )4-19-69
E-mail: archive_osak@mail.kz
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Приозерск управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
101100, Карагандинская область, город Приозерск, улица Балхаш, дом 7
Телефон: 8 (71039) 5-36-50
E-mail: gosarkhiv@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Сатпаев управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
101301, Карагандинская область, город Сатпаев, пр. Академика Каныша Сатпаева, 111
Телефон: 8 (71063) 3-74-36
E-mail: arhivsatpaev@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Сарань управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
101200, Карагандинская область, город Сарань, микрорайон 2, дом 15б
Телефон: 8 (72137 )3-11-44
E-mail: arxivsaran@mail.kz
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Темиртау управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"

101401, Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Комсомольская көшесі, 89
Телефон: 8(72139)5-10-36
E-mail: temirtay_archive@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Ұлытау ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101500, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Абай көшесі, 23
Телефон: 8(71035)2-11-34
E-mail: ulytau_kazaktary@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Шахтинск қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101600, Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Казахстанская көшесі, 101
Телефон: 8(72156)5-22-00
E-mail: arhiv_schahtinsk@mail.ru
"Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Шет ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 73
Телефон: 8(71031)2-13-34
E-mail: shet-arhiv@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 02 наурыздағы
№ 09/06 қаулысына
2-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
_________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің атауы)
_________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының Т.А.Ә.)
Почталық мекенжайы:_____________
_________________________________
Байланыс телефоны: ______________
ЖСН: ___________________________
Өтініш
______________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________
Қосымша:
1) ________________________________________;
2) ________________________________________;
3) ________________________________________
________________________________ мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 02 наурыздағы
№ 09/06 қаулысына
3-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
емлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 02 наурыздағы
№ 09/06 қаулысына
4-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
Орталық арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезінде іске қосылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы
ЭҮП арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың №2 диаграммасы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 02 наурыздағы
№ 09/06 қаулысына
5-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 5-қосымша
1 кесте. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы ҚФБ іс-қимылдарының сипаттамасы
Іс-қимылдың (барысы, жұмыстар ағыны) №
1
2
3
4
5
6
7
8
ҚФБ атауы
Көрсетілетін қызмет беруші
Көрсетілетін қызмет беруші
Көрсетілетін қызмет беруші
ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ
Көрсетілетін қызмет беруші
ЭҮАШ АЖО
ЭҮАШ АЖО
ЭҮАШ АЖО
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
ЖСН және пароль арқылы ЭҮАШ АЖО авторизацияланады
Қызмет-кердің көрсетілетін қызмет берушіні таңдауы
Көрсетілетін қызмет алушы туралы мәліметтер-ді ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-ға жіберу
ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да мәліметтердің жоқтығы туралы хабарламаның жасалуы
Сұраныс формасын толтыру және оған сканерден өткізіліп, ЭЦҚ-мен расталған құжаттарды қосу
Құжаттарды тіркеу
Құжаттарда бұзушылықтардың болуына байланысты бас тарту туралы хабарлама дайындайды
Қызмет нәтижесін алуы
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Өтінішке нөмір бере отырып сұранысты жүйеде тіркеу
Сұраныстың жасалуы туралы хабарламаның көрініс беруі
Сұраныс бағыты
Дәлелді бас тарту хабарламасының жасалуы
Сұраныс бағыты
Өтінішке нөмір бере отырып сұранысты тіркеу
Дәлелді бас тарту хабарламасының жасалуы
Қызмет нәтижесінің (мұрағаттық анықтама) жасалуы
Орындау мерзімі
10–15 сек
10 сек
1,5 мин
10-15 сек
10-15 сек
1,5 мин
1,5 мин
15 күн
Келесі іс-қимылдың нөмірі
-

101401, Карагандинская область, город Темиртау, улица Комсомольская, 89
Телефон: 8 (7213) 95-10-36
E-mail: temirtay_archive@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Улытауского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
101500, Карагандинская область, Улытауский район, село Улытау, улица Абая, 23
Телефон: 8 (71035 )2-11-34
E-mail: ulytau_kazaktary@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Шахтинск управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
101600, Карагандинская область, город Шахтинск, улица Казахстанская, 101
Телефон: 8 (72156) 5-22-00
E-mail: arhiv_schahtinsk@mail.ru
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Шетского района управления культуры, архивов и документации Карагандинской области"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 73
Телефон: 8 (71031) 2-13-34
E-mail: shet-arhiv@mail.ru
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 02 марта 2015 года № 09/06
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
_________________________________
_________________________________
(наименование услугодателя)
_________________________________
(ФИО руководителя)
от: ______________________________
(ФИО услугополучателя)
Почтовый адрес: _________________
_________________________________
Контактный телефон: _____________
ИИН: ___________________________
Заявление
_________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Приложение:
1) ________________________________________;
2) ________________________________________;
3) ________________________________________
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах ___________________________________
Приложение 3
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 02 марта 2015 года № 09/06
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Схема бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 4
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 02 марта 2015 года № 09/06
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через Центр
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ПЭП
Приложение 5
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 02 марта 2015 года № 09/06
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Таблица 1. Описание действий СФЕ через услугодателя
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Услугодатель
Услугодатель
Услугодатель
ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ
Услугодатель
АРМ РШЭП
АРМ РШЭП
АРМ РШЭП
Наименование
действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Авторизуется на АРМ РШЭП через ИИН и пароля
Выбор сотрудником услугодателя услуги
Направление запроса о данных услугополучателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ
Формирование сообщения об отсутствие данных ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ
Заполнение формы запроса с прикреплением сканированных документов и удостоверением ЭЦП
Регистрация документа
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя
Получение результата услуги
Форма завершения (данные, документ организационно–распорядительное решение)
Регистрация запроса в системе с присвоением номера заявлению.
Отображение уведомления об успешном формировании запроса.
Маршрутизация запроса.
Формирование мотивированного отказа.
Маршрутизация запроса.
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению.
Формирование мотивированного отказа.
Формирование результата услуги (архивной справки)
Сроки исполнения
10–15 сек
10 сек
1,5 мин
10-15 сек
10-15 сек
1,5 мин
1,5 мин
15 дней
Номер следующего действия
-

2 – егер көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерінде бұзушы-лықтар болса; 3–егер авторизация сәтті болса
4 – егер көрсетілетін қызметті алуышының мәліметтерінде бұзушы-лықтар болса; 5 – егер бұзушылықтар болмаса
-
-
7 – егер көрсетілетін қызметті алуышының мәліметтерінде бұзушы-лықтар болса; 8 – егер бұзушылықтар болмаса
-
-
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 02 наурыздағы
№ 09/06 қаулысына
6-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 8-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу кестесі

2– если есть нарушения в данных услугополучателя; 3–если авторизация прошла успешно
4 - если есть нарушения в данных услугополучателя; 5–если нарушений нет
-
-
7 - если есть нарушения в данных услугополучателя; 8 –если нарушений нет
-
-
Приложение 6
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 02 марта 2015 года № 09/06
Приложение 8
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Схема получения государственной услуги
через Портал