"Қарағанды қаласының тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі мен құрылымын бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 20/03 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 05/10 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 наурызда № 3015 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 16/56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 20.04.2016 № 16/56 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 20) тармақшасына және "Қарағанды қаласының атқарушы органдарының құрылымы және штат санының лимиттері туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 04/05 қаулысына сәйкес Қарағанды қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қарағанды қаласының тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі мен құрылымын бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 20/03 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің тізілімінде 2665 нөмірімен тіркелді, 2014 жылғы 27 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2014 жылғы 5 шілдеде "Индустриальная Караганда" № 115-116 (21636-21637), "Орталық Қазақстан" № 125-126 (21757) газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген құрылым осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімі аппаратының басшысы А.И. Оспановқа жүктелсін.
Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 11ақпандағы
№ 05/10 қаулысына қосымша
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 14 мамырдағы
№ 20/03 қаулысымен бекітілген
"Қарағанды қаласының тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
ҚҰРЫЛЫМЫ
Санат
Қызмет
нөмірі
Қызмет
атауы
Штаттық саны
1
E-R-1
1-5
Мемлекеттік мекеменің басшысы
1
2
E-R-2
1-1
Мемлекеттік мекеменің басшысының орынбасары
1
Ұйымдастырушылық –кадрлық, қаржы жұмысы секторы
3
E-R-3
2-1
Сектор меңгерушісі
1
4
E-R-4

О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 14 мая 2014 года № 20/03 "Об утверждении положения и структуры государственного учреждения "Отдел жилищных отношений города Караганды"
Постановление акимата города Караганды от 11 февраля 2015 года № 05/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2015 года № 3015. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 20 апреля 2016 года N 16/56
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 20.04.2016 N 16/56 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 20) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата города Караганды от 4 февраля 2015 года № 04/05 "О структуре и лимитах штатной численности исполнительных органов города Караганды" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Караганды от 14 мая 2014 года № 20/03 "Об утверждении положения и структуры государственного учреждения "Отдел жилищных отношений города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номер 2665, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 июня 2014 года и в газетах "Индустриальная Караганда" от 5 июля 2014 года № 115-116 (21636-21637) и "Орталық Қазақстан" от 5 июля 2014 года № 125-126 (21757)) внести следующее изменение:
структуру, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Караганды Оспанова А.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города
Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата города
Караганды от 11 февраля 2015 года № 05/10
УТВЕРЖДЕНА
постановлением акимата
города Караганды
14 мая 2014 года № 20/03
СТРУКТУРА
государственного учреждения "Отдел жилищных отношений города Караганды"
п/п
Категория
Номер должности
Наименование должности
Штатная численность
1
E-R-1
1-5
Руководитель государственного учреждения
1
2
E-R-2
1-1
Заместитель руководителя
1
Сектор организационно – кадровой, финансовой работы
3
E-R-3
2-1
Заведующий сектором
1
4
E-R-4