Қарағанды қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы V шақырылған XLIV сессиясының № 423 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 3048 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 27.09.2023 № 96 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне осы шешімге қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Крючков
Қалалық мәслихат хатшысы
Қ. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарағанды қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Ысқақов
2015 жылғы 25 ақпан
Қарағанды қалалық мәслихатының
2015 жылғы 25 ақпандағы
XLIV сессиясының № 423 шешіміне
қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 363 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Қарағанды қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2898 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 162 (1396) "Взгляд на события" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Қарағанды қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасында:
мемлекеттік тілдегі 9 тармақтың 1) тармақшасы бесінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1979 жылдың 1 желтоқсаны мен 1989 жылдың желтоқсаны аралығында Ауғанстанға жұмысқа жiберiлген жұмысшылар мен қызметшiлерге;".
2. Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы ХХХІХ сессиясының № 338 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2739 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 116 (1350) "Взгляд на события" газетінде, 2014 жылғы 29 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі 3 тармақта "қолдансықа" сөзі "қолданысқа" сөзімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Карагандинского городского маслихата
Решение XLIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 25 февраля 2015 года № 423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 марта 2015 года № 3048. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 27 сентября 2023 года № 96
Сноска. Утратило cилу решением Карагандинского городского маслихата от 27.09.2023 № 96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести изменения в некоторые решения Карагандинского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Крючков
Секретарь городского маслихата К. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Караганды"
Ж. Искаков
25 февраля 2015 года
Приложение
к решению XLIV сессии
Карагандинского городского маслихата
от 25 февраля 2015 года № 423
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Карагандинского городского маслихата
1. В решение Карагандинского городского маслихата от 27 ноября 2014 года № 363 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2898, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2014 года № 162 (1396), в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 января 2015 года) внести следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Караганды, утвержденных указанным решением:
абзац пятый подпункта 1) пункта 9 на государственном языке изложить в следующей редакции:
"1979 жылдың 1 желтоқсаны мен 1989 жылдың желтоқсаны аралығында Ауғанстанға жұмысқа жiберiлген жұмысшылар мен қызметшiлерге;".
2. В решение ХХХІХ сессии Карагандинского городского маслихата от 20 августа 2014 года № 338 "О внесении изменений в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года № 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2739, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 18 сентября 2014 года № 116 (1350), в информационно-правовой системе "Әділет" от 29 сентября 2014 года) внести следующее изменение:
в пункте 3 на государственном языке слово "қолдансықа" заменить на "қолданысқа".