Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының Тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 37/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 3369 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 03 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48 бабына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының Тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулыны Қарағанды облысының әділет Департаментінде тіркеу "Қарағанды қаласының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Б.М. Досымбеков) жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 29 шілде
№ 37/01 қаулысымен бекітілді
Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру тегін немесе жеңілдік шарттармен дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін пайдаланатын азаматтар санаттарының Тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
р/с
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер санаты
1.
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2.
Көп балалы отбасыларынан оқушы-балалар
Тегін
3.
Балалар үйлерінен оқушы-балалар
Тегін
4.
Спорт ардагерлері
Тегін
5.
Оқушылар
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
6.
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
7.
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
Ескертпе: осы тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт нысандарына қолданылады.

Об утверждении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот
Постановление акимата города Караганды от 29 июля 2015 года № 37/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 августа 2015 года № 3369
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеры льгот.
2. Государственному учреждению "Отдел физической культуры и спорта города Караганды" (Досымбеков Б.М.) обеспечить регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Карагандинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Н. Аубакиров
Утвержден постановлением
акимата города Караганды
от 29 июля 2015 года
№ 37/01
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеры льгот
№ п/п
Категории граждан
Размеры льгот
1.
Дети до 7 лет
Бесплатно
2.
Дети-школьники из многодетных семей
Бесплатно
3.
Дети школьники из детских домов
Бесплатно
4.
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5.
Школьники
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
6.
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7.
Пенсионеры
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
Примечание: данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.