Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23/196 "Жезқазған қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 тамыздағы № 35/323 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 3404 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23/196 "Жезқазған қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2633 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 21 мамырдағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 21 (7876) "Сарыарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген мемлекеттік тілдегі Жезқазған қалалық мәслихатының Регламентінде:
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
С. Медебаев

О внесении изменения в решение Жезказганского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 23/196 "Об утверждении Регламента Жезказганского городского маслихата"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24 августа 2015 года № 35/323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2015 года № 3404
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 23/196 "Об утверждении Регламента Жезказганского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2633, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 21 мая 2014 года, в газете "Сарыарқа" от 30 мая 2014 года № 21 (7876) следующее изменение:
в Регламенте Жезказганского городского маслихата на государственном языке, утвержденным указанным решением:
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
С. Медебаев