Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін көтеру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы № 45/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 3513 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 20.08.2018 № 28/7 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 444-бабы негізінде, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге көтерілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Дроздецкий
Мәслихат хатшысы
В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қаласының әкімі
__________ Ғ. Әшімов
"19" қазан 2015 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасының
басшысы
___________ А. Нүрпейісов
" 19 " қазан 2015 жыл
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Ә. Әбекенова
" 19 " қазан 2015 жыл

О повышении ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 19 октября 2015 года № 45/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 ноября 2015 года № 3513. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2018 года № 28/7
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20.08.2018 № 28/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
В. Дроздецкий
Секретарь маслихата
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Аким города Темиртау
_____________ Г. Ашимов
19 октября 2015 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Управления
государственных доходов
по городу Темиртау
_____________ А. Нурпеисов
19 октября 2015 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Темиртау"
_____________ А. Абекенова
19 октября 2015 года