Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 48/04 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 08/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда № 3020 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 51/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 20.10.2023 № 51/01 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 4, 6 тармақтарына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 48/04 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізетін үй-жайлардың орнын белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі № 8-4-254, 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 143-144 (11812) "Балқаш өңірі", № 140 (849) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2 қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысы Сандугаш Сабетовна Асылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі
А. Райымбеков
Балқаш қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 26 ақпандағы
№ 08/02 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
1
Балқаш қаласы
Ленин және Ағайынды Мусиндер көшелерінің қиылысындағы ақпараттық қалқан
2

О внесении изменения в постановление акимата города Балхаш от 1 декабря 2011 года № 48/04 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 26 февраля 2015 года № 08/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2015 года № 3020. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20 октября 2023 года № 51/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 20.10.2023 № 51/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Балхаш № 48/04 от 1 декабря 2011 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-4-254, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 143-144 (11812) и "Северное Прибалхашье" № 140 (849) от 15 декабря 2011 года) внести следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Балхаш Асылбекову Сандугаш Сабетовну.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Балхаш А. Райымбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Балхаш
от 26 февраля 2015 года № 08/02
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Для размещения агитационных печатных материалов
1
город Балхаш
Информационный щит на пересечении улиц Ленина и Братьев Мусиных
2

З. Сабитова ықшам ауданындағы (№№ 34 және 35 үйлер арасында) ақпараттық қалқан
3
Бөкейханов және Ленин көшелерінің қиылысындағы (№№ 10 және18 үйлер арасында) ақпараттық қалқан
4
Русаков көшесі № 8 үй маңындағы ақпараттық қалқан
5
Саяқ кенті
Балхашская көшесі бойындағы "Горняк" клубы ғимаратының алдындағы ақпараттық қалқан
6
Гүлшат кенті
Клуб ғимаратының алдындағы ақпараттық қалқан
7
Шұбар-Түбек елді мекенінде Центральная көшесі № 37 үй маңындағы ақпараттық қалқан

Информационный щит на микрорайоне З. Сабитовой (между домами №№ 34 и 35)
3
Информационный щит на пересечении улиц Бокейханова и Ленина (между домами №№ 10 и 18)
4
Информационный щит по улице Русакова возле дома № 8
5
поселок Саяк
Информационный щит по улице Балхашская перед зданием клуба "Горняк"
6
поселок Гульшат
Информационный щит перед зданием клуба
7
Информационный щит по улице Центральная возле дома № 37 в населенном пункте Шубар-Тубек