Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі XXХІV сессиясының № 263 "Қаражал қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы ХXXX сессиясының № 342 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 3348 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 06.10.2017 № 162 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі XXХІV сессиясының № 263 "Қаражал қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2806 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 8 қарашадағы № 46 (718) "Қазыналы өңір" газетінде, 2014 жылғы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қаражал қалалық мәслихатының Регламентінің мемлекеттік тілдегі 7–тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
XХXХ сессияның төрағасы
М. Кәрібаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова

О внесении изменения в решение ХХХІV сессии Каражалского городского маслихата от 23 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Регламента Каражалского городского маслихата"
Решение ХXXX сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 19 июня 2015 года № 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 июля 2015 года № 3348. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 6 октября 2017 года № 162
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 06.10.2017 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХІV сессии Каражалского городского маслихата от 23 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Регламента Каражалского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2806, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 8 ноября 2014 года № 46 (718), в информационно – правовой системе "Әділет" 17 ноября 2014 года) следующее изменение:
пункт 7 на государственном языке Регламента Каражалского городского маслихата, утвержденного указанным решением изложить в новой редакции:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXХ сессии
М. Карибаев
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова