Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 наурызда № 3014 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы N 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 21.10.2015 N 06 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Абай ауданы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес Абай ауданы әкімінің шешімдері күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Абай ауданы әкімі аппаратының басшысы Қабдуалиева Клара Бапаровнаға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі
С. Шайдаров
Абай ауданы әкімінің
2015 жылғы 24 ақпан № 1 шешіміне
1 қосымша
Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізімі
п/п
Сайлау учаскесінің №
Сайлау учаскесінің орталығы
Сайлау учаскесінің мекен-жайы
Сайлау учаскесінің орналасқан жері
1.
№ 631
Қарағанды политехникалық колледжі Абай филиалының ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 3-5
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, N 1а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Железнодорожная көшесі, N 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, N 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 37а, 37б, 39, 12, 12а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 40, 44, 45, 26а, 36, 38, 38а үйлері;
Абай қаласы, Автомобилисттер қиылысы, N 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Медицинский қиылысы, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, N 10, 16, 16а, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесi, N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б, 24в, 18а;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в үйлері;
2
№ 632
N 14 мектеп - лицейінің ғимараты
Абай қаласы Карл Маркс көшесі, 39

Об образовании избирательных участков по Абайскому району
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 24 февраля 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2015 года № 3014. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 21 октября 2015 года N 06
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 21.10.2015 N 06 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Абайского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима Абайского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппатара акима Абайского района Кабдуалиеву Клару Бапаровну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района
С. Шайдаров
Приложение 1
к решению акима Абайского района
от 24 февраля 2015 ж. № 1
Перечень избирательных участков по Абайскому району
п/п
№ избирательного участка
центр избирательного участка
адрес избирательного участка
границы избирательного участка
1.
№ 631
здание Абайского филиала Карагандинского политехнического колледжа
город Абай, улица Карла Маркса, 3-5
город Абай, улица Карла Маркса, дома N 1а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 22, 24;
город Абай, улица Железнодорожная, дома N 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
город Абай, улица Ержанова, дома N 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 37а, 37б, 39, 12, 12а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 40, 44, 45, 26а, 36, 38, 38а;
город Абай, переулок Автомобилистов, дома N 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок Медицинский, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома N 10, 16, 16а, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б;
город Абай, улица Гете, дома N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б, 24в, 18а;
город Абай, улица Энгельса, дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
город Абай, улица Ленина, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в;
2
№ 632
здание школы-лицея N 14
город Абай, улица Карла Маркса, 39

Абай қаласы, 30 А квартал, N 17 үйі;
Абай қаласы, 29 А квартал, N 1, 2, 3 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, N 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49;
Абай қаласы, Степная көшесі, N 7 үйі;
Абай қаласы, 1 Құрылысшылар қиылысы, N 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, 3 Құрылысшылар қиылысы, N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлері;
3
№ 633
N 10 мектеп - гимназиясының ғимараты
Абай қаласы 2 шағын аудан, 35а
Абай қаласы, 2 шағын аудан, N 2, 3, 4, 27, 28, 30 үйлері;
4
№ 634
N 10 мектеп-гимназиясының ғимараты
Абай қаласы 2 шағын аудан, 35а
Абай қаласы, 2 шағын аудан, N 1а, 5, 6, 8, 9, 11 үйлері;
5
№ 635
музыкалық мектеп ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 43 үй
Абай қаласы, Промышленная көшесі, N 22, 26, 26а, 28, 28а үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, N 2, 2а, 2б, 4, 6, 8 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, N 56, 58 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, N 25, 27 үйлері;
6
№ 636
бұрынғы N 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
7
№ 637
бұрынғы N 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын аудан, N 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
8
№ 638
бұрынғы N 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын аудан, N 8, 9, 10, 11, 12, 15 үйлері;
9
№ 639
N 1 орта жалпы білім беретін мектеп ғимараты
Абай қаласы, Гагарин қиылысы, 10А
Абай қаласы, Калинин көшесі, N 33, 35, 39 үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, N 16, 16а, 16б, 18 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, N 53, 55 үйлері;
10
№ 640
N 1 орта жалпы білім беретін мектеп ғимараты
Абай қаласы, Гагарин қиылысы, 10А
Абай қаласы, 4 шағын аудан, N 17, 18, 19, 20, 21, 22, 10, 14, 15, 16, 35 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, N 32, 39, 41, 43, 45, 47, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 62, 60, 64, 66, 70 үйлері;
Абай қаласы, Шахтерская көшесі;
Абай қаласы, Транспортная көшесі;
Абай қаласы, Южная көшесі;
Абай қаласы, Интернациональная көшесі;
Абай қаласы, Байжанов көшесі;
Абай қаласы, Автомобилисттер көшесі;
Абай қаласы, Тәттімбет көшесі;
Абай қаласы, Энтузиасттер қиылысы;
Абай қаласы, Зональная подстанциясы, 2 үй;
Абай қаласы, Юбилейная көшесі, N 2, 5, 6, 7, 4 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, N 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, N 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлері;

город Абай, 30А квартал дом N 17;
город Абай, 29А квартал, дома N 1, 2, 3;
город Абай, улица Промышленная, дома N 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49;
город Абай, улица Степная, дом N 7;
город Абай, переулок 1 Строительный, дома N 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок 3 Строительный, дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
3
№ 633
здание школы - гимназии N 10
город Абай, 2 микрорайон, 35а
город Абай, 2 микрорайон, дома N 2, 3, 4, 27, 28, 30;
4
№ 634
здание школы - гимназии N 10
город Абай, 2 микрорайон, 35а
город Абай, 2 микрорайон, дома N 1а, 5, 6, 8, 9, 11;
5
№ 635
здание музыкальной школы
город Абай, улица Карла Маркса, 43
город Абай, улица Промышленная, дома N 22, 26, 26а, 28, 28а;
город Абай, проспект Победы, дома N 2, 2а, 2б, 4, 6, 8;
город Абай, улица Абая, дома N 56, 58;
город Абай, улица Калинина, дома N 25, 27;
6
№ 636
здание бывшей средней школы N 5
город Абай, 3 микрорайон, дом 43
город Абай, 3 микрорайон, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
7
№ 637
здание бывшей средней школы N 5
город Абай, 3 микрорайон, дом 43
город Абай, 3 микрорайон, дома N 37, 38, 39, 40, 41;
8
№ 638
здание бывшей средней школы N 5
город Абай, 3 микрорайон, дом 43
город Абай, 3 микрорайон, дома N 8, 9, 10, 11, 12, 15;
9
№ 639
здание средней общеобразовательной школы N 1
город Абай, переулок Гагарина,10а
город Абай, улица Калинина, дома N 33, 35, 39;
город Абай, проспект Победы, дома N 16, 16а, 16б, 18;
город Абай, улица Абая, дома N 53, 55;
10
№ 640
здание средней общеобразовательной школы N 1
город Абай, переулок Гагарина, 10а
город Абай, 4 микрорайон, дома N 17, 18, 19, 20, 21, 22, 10, 14, 15, 16, 35;
город Абай, улица Школьная, дома N 32, 39, 41, 43, 45, 47, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 62, 60, 64, 66, 70;
город Абай, улица Шахтерская;
город Абай, улица Транспортная;
город Абай, улица Южная;
город Абай, улица Интернациональная;
город Абай, улица Байжанова;
город Абай, улица Автомобилистов;
город Абай, улица Таттимбета;
город Абай, переулок Энтузиастов;
город Абай, Зональная подстанция, дом 2;
город Абай, улица Юбилейная, дома N 2, 5, 6, 7, 4;
город Абай, улица Абая, дома N 33, 35, 37, 39, 41, 43;
город Абай, улица Калинина, дома N 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;

Абай қаласы, Коммунальная көшесі, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Абай қаласы, Стадионный қиылысы, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 18а үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, 16 үйі;
Абай қаласы, Железнодорожный қиылысы, N 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин қиылысы;
11
№ 641
N 14 мектеп-лицейі ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 39
Абай қаласы, Энгельс көшесі, N 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, N 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, N 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 48а, 48б, 48, 50 үйлері;
Абай қаласы, 4 Құрылысшылар қиылысы, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Абай қаласы, Калинин қиылысы, N 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
Абай қаласы, Горняктар қиылысы, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері;
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, N 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Горняктар қиылысы, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
12
№ 642
Балалар мен жасөспірімдер спорттық мектебі ғимараты
Абай қаласы, Ленин көшесі, 46 үй
Абай қаласы, Калинин көшесі, N 40, 44 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, N 46, 48, 50, 52 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі N 25, 27, 33, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, N 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, N 34, 36, 38, 40 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, N 25, 27, 29 үйлері;
13
№ 643
Аудандық мәдениет үйi ғимараты
Абай қаласы, Абай көшесi, 23а
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, N 23, 23а, 25, 27 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, N 22, 24, 26, 28, 30, 32, 22а, 24а, 28а, 30а үйлері;
Абай қаласы, Әуезов көшесі, N 25, 27, 29, 31, 33, 26, 28, 32, 34 үйлері;

город Абай, улица Коммунальная, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
город Абай, улица Гагарина, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 20, 22, 24, 26;
город Абай, переулок Стадионный, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 18а;
город Абай, улица Курчатова, дом N 16;
город Абай, переулок Железнодорожный, дома N 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7;
город Абай, переулок Гагарина;
11
№ 641
здание школы-лицея N 14
город Абай, улица Карла Маркса, 39
город Абай, улица Энгельса, дома N 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23;
город Абай, улица Промышленная, дома N 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
город Абай, улица Ержанова, дома N 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 48а, 48б, 48, 50;
город Абай, переулок 4 Cтроительный, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
город Абай, переулок Калинина, дома N 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
город Абай, переулок Горняков, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37;
город Абай, улица Калинина, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
город Абай, улица Карла Маркса, дома N 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37;
город Абай, переулок Горняков, дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
12
№ 642
Здание детско - юношеской спортивной школы
город Абай, улица Ленина, дом 46
город Абай, улица Калинина, дома N 40, 44;
город Абай, улица Абая, дома N 46, 48, 50, 52;
город Абай, улица Энгельса, дома N 25, 27, 33, 35, 37;
город Абай, улица Гагарина, дома N 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12;
город Абай, улица Энгельса, дома N 34, 36, 38, 40;
город Абай, улица Абая, дома N 25, 27, 29;
13
№ 643
здание районного дома культуры
город Абай, улица Абая, дом 23а
город Абай, улица Карла Маркса, дома N 23, 23а, 25, 27;
город Абай, улица Энгельса, дома N 22, 24, 26, 28, 30, 32, 22а, 24а, 28а, 30а;
город Абай, улица Ауэзова, дома N 25, 27, 29, 31, 33, 26, 28, 32, 34;

Абай қаласы, Абай көшесі, N 19, 21, 23, 34, 36, 40, 40а, 42, 44 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі, N 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 44 үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, N 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, N 37, 39 үйлері,
14
№ 644
Абай ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы ғимараты
Абай қаласы, Гете көшесi, 26 үй
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, N 1, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 19, 15а үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, N 18, 20, 24, 26, 27а, 30, 32, 21, 23, 23а, 25, 27, 27а, 29, 31, 31а, 33, 35 үйлері;
Абай қаласы, Әуезов көшесі N 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 17а, 21, 23, 2, 4, 6, 10, 12, 18, 20, 24 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі N 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі N 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 38 үйлері;
Абай қаласы, Центральный қиылысы N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі N 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлері;
15
№ 645
N 12 орта жалпы білім беретін мектеп ғимараты
Школьная көшесі, 12
Абай қаласы, Железнодорожная көшесі, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 78, 81, 83, 85, 87, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 160, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, N 6, 8, 10, 12, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері;
Абай қаласы, Первомайский қиылысы, N 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 2, 4, 4а үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, N 38, 40, 42, 44, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі, N 30, 32, 34, 36, 38, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, N 1, 3, 4, 5, 5а, 6а, 7а, 8, 11, 15, 21, 21а, 23а, 23б, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 24а, 26а, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55 үйлері;
Абай қаласы, Школьный қиылысы, N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері;

город Абай, улица Абая, дома N 19, 21, 23, 34, 36, 40, 40а, 42, 44;
город Абай, улица Ленина, дома N 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 44;
город Абай, улица Курчатова, дома N 2, 4, 6, 8, 10;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома N 37, 39;
14
№ 644
здание управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Абайскому району
город Абай, улица Гете, дом 26
город Абай, улица Карла Маркса, дома N 1, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 19, 15а;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома N 18, 20, 24, 26, 27а, 30, 32, 21, 23, 23а, 25, 27, 27а, 29, 31, 31а, 33, 35;
город Абай, улица Ауэзова, дома N 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 17а, 21, 23, 21, 23, 2, 4, 6, 10, 12, 18, 20, 24;
город Абай, улица Ленина, дома N 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34;
город Абай, улица Абая, дома N 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 38;
город Абай, переулок Центральный, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46;
город Абай, улица Гете, дома N 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
15
№ 645
здание средней общеобразовательной школы N 12
город Абай, улица Школьная, 12
город Абай, улица Железнодорожная, дома N 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 160, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
город Абай, улица Абая, дома N 6, 8, 10, 12, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
город Абай, переулок Первомайский, дома N 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 2, 4, 4а;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома N 38, 40, 42, 44, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
город Абай, улица Гете, дома N 30, 32, 34, 36, 38, 51, 53, 55, 57, 59;
город Абай, улица Школьная, дома N 1, 3, 4, 5, 5а, 6а, 7а, 8, 11, 15, 21, 21а, 23а, 23б, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 24а, 26а, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55;
город Абай, переулок Школьный, дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;

Абай қаласы, Ленин көшесі, N 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлері;
Абай қаласы, 1 Школьный қиылысы, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, N 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Угольный қиылысы, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
Абай қаласы, 2 Школьный қиылысы, N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Межквартальная көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
16
№ 646
Қызыл ауылының N 8 орта мектеп ғимараты
Қызыл ауылы
Қзыл және Восточный ауылдары;
17
№ 647
Вольный ауылының N 4 орта мектеп ғимараты
Вольный ауылы
Вольный ауылы және "Абай" шахтасының жанындағы үйлер;
18
№ 648
Қараған ауылының N 6 орта мектеп ғимараты
Қараған ауылы
Жаңа Қараған ауылы, Солтүстік Қараған ауылы, Оңтүстік Қараған ауылы және N 2 бұрынғы шахта жанындағы үйлер;
19
№649
Қарабас ауылының N 15 орта мектеп ғимараты
Қарабас ауылы
Қарабас ауылы: Рабочая көшесі, Садовая көшесі, Зеленый көшесі, Мира көшесі, Дзержинский көшесі, Нагорный көшесі, Линейный көшесі, Жамбыл көшесі, Пролетарский көшесі, Молодежный көшесі, Совет көшесі, Құрылысшылар көшесі, Степной көшесі, N 1 үй, Вокзальный көшесі, 35 объект, Железнодорожный көшесі;
20
№ 650
Қарабас ауылының Мәдениет үйі ғимараты
Қарабас ауылы
Қарабас ауылы: Интернациональная көшесі, Парковая көшесі, Почтовая көшесі, Киров көшесі, Песчаная көшесі, Школьная көшесі, Заводская көшесі, Октябрьская көшесі, Трансформаторная көшесі, Новая көшесі, N 746 разъезд;
21
№ 651
Абай қаласының Орталық емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық мекемесі ғимараты
Абай қаласы, Промышленная көшесі, 77 үй
Абай қаласы, "Абай қаласының орталық емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық мекемесі,
Абай қаласы, Жалғызбасты мүгедектер мен зейнеткерлерді сауықтыру орталығы;
22
№ 652
Қарабас ауылындағы 6505 әскери бөлімінде
Қарабас ауылындағы 6505 әскери бөлімінде
Қарабас ауылының 6505 әскери бөлімшесі және Солтүстік Қараган ауылының 7 ротасы;
23
№ 653
"Энергетик" мәдениет үйі ғимараты
Топар ауылы, Қазыбек би көшесі, 5 үй
Топар ауылы, Сары-Арқа көшесі, N 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39 үйлері;
Топар ауылы, Қазыбек би көшесі, N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24 үйлері;

город Абай, улица Ленина, дома N 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
город Абай, улица Курчатова, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
город Абай, переулок 1 Школьный, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22;
город Абай, улица Энгельса, дома N 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
город Абай, переулок Угольный, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
город Абай, переулок 2 Школьный, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, улица Межквартальная, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
16
№ 646
средняя школа N 8 поселка Кзыл
поселок Кзыл
поселок Кзыл и поселок Восточный;
17
№ 647
средняя школа N 4 поселка Вольный
поселок Вольный
поселок Вольный и дома у шахты "Абайская";
18
№ 648
средняя школа № 6 поселка Караган
поселок Караган
поселок Новый Караган, поселок Северный Караган, поселок Южный Караган и дома бывшей шахты N 2;
19
№ 649
средняя школа № 15 поселка Карабас
поселок Карабас
поселок Карабас: улица Рабочая, улица Садовая, улица Зеленая, улица Мира, улица Дзержинского, улица Нагорная, улица Линейная, улица Джамбула, улица Пролетарская, улица Молодежная, улица Советская, улица Строительная, улица Степная, дом N 1, улица Вокзальная, 35 объект, улица Железнодорожная;
20
№ 650
Дом культуры поселка Карабас
поселок Карабас
поселок Карабас: улица Интернациональная, улица Парковая, улица Почтовая, улица Кирова, улица Песчаная, улица Школьная, улица Заводская, улица Октябрьская, улица Трансформаторная, улица Новая, Разъезд N 746;
21
№ 651
здание Коммунального государственного казенного предприятия "Центральная больница города Абая"
город Абай, улица Промышленная, дом 77
город Абай, Коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Абая";
город Абай, Центр реабилитации одиноких инвалидов и пенсионеров;
22
№ 652
воинская часть 6505 поселка Карабас
воинская часть 6505 поселка Карабас
воинская часть 6505 поселка Карабас и 7 рота поселка Северный Караган;
23
№ 653
здание дома культуры "Энергетик"
поселок Топар, улица Казыбек би, дом 5
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома N 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома N 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24;

Топар ауылы, Бульвар Юности көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Топар ауылы, Гагарин көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21 үйлері;
Топар кенті, Молодежная көшесі, N 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
24
№ 654
Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп ғимараты
Топар ауылы, Қазыбек би көшесі, 12 үй
Топар ауылы, Бульвар Мира көшесі, N 13 үй;
Топар ауылы, Молодежная көшесі, N 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2б, 2в, 2г үйлері;
Топар ауылы, Гиппократ қиылысы, N 7а, 7 үйлері;
Топар ауылы, Ленин көшесі, N 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Топар ауылы, Пономарев көшесі, N 15, 21 үйлері;
Топар ауылы, Қазыбек би көшесі, N 11, 28, 30 үйлері;
Топар ауылы, Николаев көшесі, 8а үй;
Топар ауылы, Макажанов көшесі;
Топар ауылы, Олимпийская көшесі;
Топар ауылы, Дайрабаева көшесі;
Топар ауылы, Грибоедов көшесі;
Топар ауылы, N 769 разъезді;
Топар ауылы, Қазақмыс;
Топар ауылы, Попович көшесі, Гагарин көшесі, N 2 үй;
Топар ауылы, "Абай ауданы аудандық медициналық бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық мекеме (стационарлық аурулар);
25
№ 655
Корниенко атындағы орта мектеп ғимараты
Топар ауылы, Сары Арқа көшесі, 46 үй
Топар ауылы, Бульвар Мира көшесі, N 3, 5 үйлері;
Топар ауылы, Сары-Арқа көшесі, N 44, 48, 50, 54 үйлері;
Топар ауылы, Нұркен Әбдіров көшесі, N 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері;
Топар ауылы, Садовый қиылысы, N 2, 4 үйлері;
Топар ауылы, Гагарин көшесі, N 2, үйлері;
26
№ 656
N 8 кәсіпкерлік мектебі ғимараты
Топар ауылы, Сейфуллин көшесі, 7 үй
Топар ауылы, Сары-Арқа көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26 үйлері;
Топар ауылы, Ленин көшесі, N 1а, 3, 5, 7, 9, 13, 15 үйлері;
Топар ауылы, Пономарев көшесі, 9 үйі;
Топар ауылы, Сәтпаев көшесі, N 2, 4, 8, 11 үйлері;
Топар ауылы, Сейфуллин көшесі, Северный көшесі, Карагандинская көшесі, Казахстанская көшесі, Тельмана көшесі, Энергетиктер көшесі, Богдан Хмельницкий көшесі, Железнодорожная көшесі, Николаев көшесі, Абай көшесі, Строительная көшесі, Макаров көшесі, өндірістік жол учаскесі, өрт депосы (15 квартал), Ульяновтар көшесі, Щорса көшесі;
27
№ 657
Абай Құнанбаев атындағы орта мектеп ғимараты
Топар ауылы, Нүркен Әбдіров көшесі, 11 үй
Топар ауылы, Нұркен Әбдіров көшесі, N 2, 2а, 2б, 4, 10, 12, 17 үйлері;
Топар ауылы, Бульвар Мира көшесі, N 2, 2а, 4, 6, 7, 9 үйлері;
Топар ауылы, Молодежная көшесі, 16 үй;
Топар ауылы, Мұстафин көшесі;
Топар ауылы, Байжанов көшесі;
Топар ауылы, Луговая көшесі;
Топар ауылы, Аль-Фараби көшесі;
Топар ауылы, 2 ауыл;
Топар ауылы, 3 ауыл;
28
№ 658
Южный ауылының мәдениет үйі ғимараты
Южный ауылы, Комсомольская көшесі, 14 үй
Южный ауылы;
29
№ 659
Шерубай-Нұра стансасының орта мектебі ғимараты
Шерубай-Нұра стансасы
Шерубай-Нұра стансасы;
30
№ 660
Ақбастау ауылының клуб ғимараты
Ақбастау ауылы
Ақбастау ауылдық округі;
31
№ 661
Сарепта ауылының Мәдени-бос уақыт өткізу ғимараты
Сарепта ауылы
Сарепта ауылы;
32
№ 662
Есенгелді ауылының клуб ғимараты
Есенгелді ауылы
Есенгелді ауылдық округі;
33
№ 663
Юбилейное селосындағы орта мектеп ғимараты
Юбилейное селосы
Юбилейное селосы;
34
№ 664
Жартас ауылының Мәдениет үйі ғимараты

поселок Топар, улица Бульвар Юности, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
поселок Топар, улица Гагарина, дома N 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21;
поселок Топар, улица Молодежная, дома N 2, 4, 6, 8, 10;
24
№ 654
здание средней школы имени Бауржана Момышулы
поселок Топар, улица Казыбек би, дом 12
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома N 13;
поселок Топар, улица Молодежная, дома N 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2б, 2в, 2г;
поселок Топар, переулок Гиппократа, дома N 7а, 7;
поселок Топар, улица Ленина, дома N 16, 18, 20, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Пономарева, дома N 15, 21;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома N 11, 28, 30;
поселок Топар, улица Николаева, дом N 8а;
поселок Топар, улица Макажанова;
поселок Топар, улица Олимпийская;
поселок Топар, улица Дайрабаевой;
поселок Топар, улица Грибоедова;
поселок Топар, разъезд N 769;
поселок Топар, Казахмыс;
поселок Топар, улица Поповича, улица Гагарина, дом N 2;
поселок Топар, Коммунальное государственное казенное предприятие "Районное медицинское объединение Абайского района" (стационарные больные);
25
№ 655
здание средней школы имени Корниенко
поселок Топар, улица Сары-Арка, дом 46
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома N 3, 5;
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома N 44, 48, 50, 54;
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова, дома N 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
поселок Топар, переулок Садовый, дома N 2, 4;
поселок Топар, улица Гагарина, дом N 2;
26
№ 656
здании профессиональной школы N 8
поселок Топар, улица Сейфуллина, дом 7
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Ленина, дома N 1а, 3, 5, 7, 9, 13, 15;
поселок Топар, улица Пономарева, дом N 9;
поселок Топар, улица Сатпаева, дома N 2, 4, 8, 11;
поселок Топар: улица Сейфуллина, улица Северная, улица Карагандинская, улица Казахстанская, улица Тельмана, улица Энергетиков, улица Богдана Хмельницкого, улица Железнодорожная, улица Николаева, улица Абая, улица Строительная, улица Макарова, производственный дорожный участок, пожарное депо (15 квартал), улица Ульяновых, улица Щорса;
27
№ 657
здание средней школы имени Абая Кунанбаева
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова, дом 11
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова N 2, 2а, 2б, 4, 10, 12, 17;
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома N 2, 2а, 4, 6, 7, 9;
поселок Топар, улица Молодежная, дом N 16;
поселок Топар, улица Мустафина;
поселок Топар, улица Байжанова;
поселок Топар, улица Луговая;
поселок Топар, улица Аль-Фараби;
поселок Топар, 2 аул;
поселок Топар, 3 аул;
28
№ 658
здание дома культуры поселка Южный
поселок Южный, улица Комсомольская, дом 14
поселок Южный;
29
№ 659
здании средней школы станции Шерубай-Нура
станция Шерубай-Нура
станция Шерубай-Нура;
30
№ 660
здание клуба села Акбастау
село Акбастау
Акбастауский сельский округ;
31
№ 661
здание культурно -досугового центра села Сарепта
село Сарепта
село Сарепта;
32
№ 662
здание клуба села Есенгельды
село Есенгельды
Есенгельдинский сельский округ;
33
№ 663
здание средней школы села Юбилейное
село Юбилейное
село Юбилейное;
34
№ 664
здание дома культуры села Жартас

Қаз ССР 60 жыл көшесі, 27 үй
Жартас селосы өз шегінде;
Қарнақ селосы өз шегінде;
Жөн селосы өз шегінде;
Тасзаимка селосы өз шегінде;
35
№ 665
Көксу ауылының Мәдениет үйі ғимараты
Көксу ауылы
Көксу ауылы;
36
№ 666
"Ак-159/9 мекемесі" ММ ғимараты
Көксу ауылдық округінің Северное ауылы
Көксу ауылдық округінің Северное ауылы "АК-159/9 мекемесі" ММ;
37
№ 667
Құлаайғыр ауылы Мәдениет үйі ғимараты
Құлаайғыр ауылы
Құлаайғыр ауылдық округі;
38
№ 668
Орталығы Құрма ауылының орта мектеп ғимараты
Құрма ауылы
Құрма ауылдық округі;
39
№ 669
Жастар орталығы ғимараты
Агрогородок ауылы, Садовый көшесі, 8 үй
Мичурин ауылдық округі;
40
№ 670
Самарка ауылының ауылдық клубы ғимараты
Самарка ауылы
Самарка ауылдық округі;
41
№ 671
"Ақбұлақ" балабақша-мектеп" кешені" ММ ғимараты
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы.
Абай ауданы әкімінің
2015 жылғы 24 ақпан № 1 шешіміне
2 қосымша
Абай ауданы әкімінің күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Абай ауданы әкімнің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 8-9-32 болып тіркелген, 2007 жылғы 23 маусымдағы № 25 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған");
2. Абай ауданы әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы "Абай ауданы әкімнің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 8-9-55 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 15 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған");
3. Абай ауданы әкімінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Абай ауданы әкімнің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 8-9-100 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 қантардағы № 4 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған");
4. Абай ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы "Абай ауданы әкімнің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 8-9-108 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 қарашадағы № 46 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған").

улица 60 лет Каз ССР, дом 27
село Жартас в своих границах;
село Карнак в своих границах;
село Жон в своих границах;
село Тасзаимка в своих границах;
35
№ 665
здание дома культуры села Коксу
село Коксу
село Коксу;
36
№ 666
здание Государственного учреждения "Учреждение АК-159/9"
село Северное Коксуского сельского округа
село Северное Коксуского сельского округа АК 159/9;
37
№ 667
здание дома культуры села Кулаайгыр
село Кулаайгыр
Кулаайгырский сельский округ;
38
№ 668
здание средней школы села Курминское
село Курминское
Курминский сельский округ;
39
№ 669
здание молодежного центра села Агрогородок
село Агрогородок
Мичуринский сельский округ;
40
№ 670
здание сельского клуба села Самарка
село Самарка
Самарский сельский округ;
41
№ 671
здание государственного учреждения "Комплекс" Детский сад - школа "Ақбұлақ"
село Жартас Коксуского сельского округа
село Жартас Коксуского сельского округа.
Приложение 2
к решению акима Абайского района
от 24 февраля 2015 года № 1
Перечень решений акима Абайского района утративших силу
1. Решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-9-32, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 23 июня 2007 года № 25);
2. Решение акима Абайского района от 26 февраля 2009 года № 1 "О внесении изменений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-9-55, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 3 апреля 2009 года № 15);
3. Решение акима Абайского района от 31 декабря 2010 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-9-100, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 января 2011 года № 4);
4. Решением акима Абайского района от 17 ноября 2011 года № 2 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-9-108, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 19 ноября 2011 года № 46).