Бұқар жырау ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі 39 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қазанда № 3434 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21.06.2018 № 9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 03.02.2016 № 6 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бұқар жырау ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелесі және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атќарушы,
мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша
жүзеге асырушы Т. Ргебаев

О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Бухар-Жыраускому району
Решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21 сентября 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 октября 2015 года № 3434. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21.06.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 03.02.2016 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Бухар-Жыраускому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
временно осуществляющий
полномочия секретаря
Маслихата
Т. Ргебаев