Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарын айқындау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 256 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 3403 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 02.09.2022 № 3 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 02.09.2022 № 3 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Акимовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18 тамыздағы № 256
қаулысына қосымша
Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 02.09.2022 № 3 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Өлшемшарт атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Мемлекеттің алдағы уақытта аудандық коммуналдық мүлікті бақылауда мүдделігінің болмауы
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Аудандық коммуналдық мүлікті сату шарттарын белгілеу қажеттілігі (қызмет түрін сақтау, кредиторлық берешекті өтеу, еңбек ақы бойынша берешекті өтеу)
Тендер түріндегі жекешелендіру
3
Жалдаушылар (жалға алушылар) және сенімгерлік басқарушылар тиісті шартты тиісінше орындаған жағдайда
Тікелей атаулы сатылым

Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 августа 2015 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2015 года № 3403.
Сноска. В заголовок внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 02.09.2022 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении", от 1 марта 2011 года " О государственном имуществе", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 02.09.2022 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Акимова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов
Приложение к постановлению
акимата Каркаралинского района
от 18 августа 2015 года
№ 256
Критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 02.09.2022 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
Отсутствие заинтересованности государства в дальнейшем контроле районного коммунального имущества
Приватизация в форме аукциона
2
Необходимость установления условия продажи районного коммунального имущества (сохранение профиля деятельности, погашение кредиторской задолженности, погашение задолженности по заработной плате)
Приватизация в форме тендера
3
При условии надлежащего исполнения соответствующего договора нанимателем (арендатором) и доверительным управляющим
Прямая адресная продажа