Балықтыкөл ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 13/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 3299 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 24.12.2015 № 33/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез анықталғанына байланысты, Балықтыкөл ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұра ауданы әкімінің орынбасары Хаким Айдарұлы Бековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Бексұлтанов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Балыктыкольского сельского округа
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 3 июня 2015 года № 13/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2015 года № 3299. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 24 декабря 2015 года № 33/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 24.12.2015 № 33/01.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории Балыктыкольского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Нуринского района Бекова Хаким Айдаровича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Бексултанов