Осакаров ауданы бойынша автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын салықтардың базалық ставкаларын ұлғайту туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы 50 сессиясының № 540 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қарашада № 3502 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 542 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 542 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Автотұрақтардың (паркингтердің) санатына қарай автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген елді мекендердің жерлері үшін салықтың базалық ставкаларының мөлшері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес ұлғайтылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Жетписбаев
Аудандық мәслихаттын хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасының басшысы
Б. Келисбеков
2015 жыл "16" қазан
Аудандық мәслихатының
2015 жылғы 16 қазандағы
50 сессиясының № 540
шешіміне 1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
№ р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Санаттары
1
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
Аудандық мәслихатының
2015 жылғы 16 қазандағы
50 сессиясының № 540
шешіміне 2 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санатына қарай автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген елді мекендердің жерлері үшін салынатын салықтың базалық ставкаларының ұлғайтылған мөлшері
№ р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Базалық ставканың ұлғаюы
1
1 санат
он есе
2
2 санат
он есе

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) Осакаровского района
Решение 50 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 16 октября 2015 года № 540. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 ноября 2015 года № 3502. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2018 года № 542
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14.12.2018 № 542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Увеличить размеры базовых ставок налога на земли населенных пунктов, выделенных под автостоянки (паркинги) в зависимости от категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Б. Жетписбаев
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления государственных
Б. Келисбеков
доходов по Осакаровскому району
16 октября 2015 года
Приложение 1
к решению 50 сессии
районного маслихата
от 16 октября 2015 года № 540
Категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2
к решению 50 сессии
районного маслихата
от 16 октября 2015 года № 540
Увеличенные размеры базовых ставок налога на земли населенных пунктов, выделенные под автостоянки (паркинги) в зависимости от категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Категория автостоянок (паркингов)
Увеличение базовых ставок
1
1 категория
в десять раз
2
2 категория
в десять раз