Приозерск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 9/5 "Приозерск қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 23/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 маусымда № 3252 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 01/04 "Қарағанды облысының жергілікті мемлекеттік басқару құрылымын және атқарушы органдарының штат санының лимитін бекіту туралы" қаулысы негізінде, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Приозерск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 9/5 "Приозерск қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3065 болып тіркелген, "Приозерский вестник" газетінде 2015 жылдың 3 сәуірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған қаулының мемлекеттік тілдегі тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы";
2) мемлекеттік тілдегі қаулының 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қоса берілген "Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі бекітілсін.";
3) мемлекеттік тілдегі ережеде тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі";
4) мемлекеттік тілдегі ережеде 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. "Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Бөлім) білім беру саласында басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.";
5) ережеде 9 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Мемлекеттік органның толық атауы:
мемлекеттік тілде - "Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
орыс тілінде - государственное учреждение "Отдел образования города Приозерск".".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Қ. Камзин

О внесении изменений в постановление акимата города Приозерск от 2 марта 2015 года № 9/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Приозерск"
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 4 июня 2015 года № 23/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июня 2015 года № 3252
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании постановления акимата Карагандинской области от 9 января 2015 года № 01/04 "Об утверждении структуры местного государственного управления и лимита штатной численности исполнительных органов Карагандинской области", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Приозерск от 2 марта 2015 года № 9/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3065, опубликовано в газете "Приозерский вестник" 3 апреля 2015 года) следующие изменения:
1) в указанном постановлении на государственном языке заголовок изложить в следующей редакции:
"Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы";
2) в постановлении на государственном языке пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Қоса берілген "Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі бекітілсін.";
3) в положении на государственном языке заголовок изложить в следующей редакции:
"Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі";
4) в положении на государственном языке пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. "Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Бөлім) білім беру саласында басшылықты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.";
5) в положении пункт 9 изложить в следующей редакции:
"Полное наименование государственного органа:
на государственном языке – "Приозерск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
на русском языке – государственное учреждение "Отдел образования города Приозерск".".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Казиеву Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин