1999 жылы туған азаматтарды Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі бiрiктiрiлген бөлiмiнің шақыру учаскесіне тiркеудi өткізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 3515 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімінің 20.12.2016 № 3 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енедi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңын орындау мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қаулысын басшылыққа ала отырып, қала әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016 жылғы қаңтардан наурызға дейін 1999 жылы туған азаматтарды Балқаш қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бiрiктiрiлген бөлiмiнің шақыру учаскесіне тiркеу ұйымдастырылсын.
2. Мекеме, кәсiпорын, ұйымдардың басшыларына, оқу орындары мен басқа қоғамдық салалардың директорларына әскерге шақыру жасына дейiнгiлерді медициналық тексеруден өту және құжаттарды жинау үшiн, шақыру қағаздарын алғанда жұмыстарынан, сабақтарынан босату ұсынылсын.
3. Приозерск қаласы әкімінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 7 "1998 жылы туған азаматтарды Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2825 болып тіркелген, "Приозерский вестник" газетінде 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 49/382, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 23 қаңтарында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсiн.
5. Осы шешiм ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енедi.
Қала әкiмi Қ. Камзин
"КЕЛIСIЛДI"
Балқаш қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімінің бастығы
майор
_________________Б.А. Алишев
2015 жылғы "26" қазан

О проведении приписки граждан 1999 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш Карагандинской области
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 26 октября 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 ноября 2015 года № 3515. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 20 декабря 2016 № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 20.12.2016 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким города РЕШИЛ:
1. Организовать с января по март 2016 года приписку к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш граждан, родившихся в 1999 году.
2. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений, директорам учебных заведений и других общественных структур при получении допризывниками повесток освободить их от работы, учебы для прохождения медицинского освидетельствования и сбора документов.
3. Признать утратившим силу решение акима города Приозерск от 27 октября 2014 года № 7 "О проведении приписки граждан 1998 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2825, опубликованное в газете "Приозерский вестник" 5 декабря 2014 года № 49/382, в информационно-правовой системе "Әділет" 23 января 2015 года).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города К. Камзин
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник объединенного отдела
по делам обороны города Балқаш
майор
_________________Б.А. Алишев
26 октября 2015 года