2015 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 38 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 4888 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Мемлекеттік сатып алу туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Облыстық, аудандық және Қызылорда қаласының бюджеттік бағдарламалар әкімшілері үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
Қосымшаға сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
"Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімінің
2015 жылғы "16" ақпандағы № 38 шешіміне қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
№ р/р
Атауы
1.
Тауарлар:
1)
серверлерді сатып алу (оларды сатып алуға бөлінген қаржы тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген жиырма мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен аспаған жағдайда)
2.
Жұмыстар:
1)
денсаулық сақтау нысандарының жаңа құрылысы
3.
Көрсетілетін қызметтер:
1)
мүгедектердің санаторлық-курорттық емделуі
Ескертпе:
Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысымен орындалатын мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу:
1) өнім берушіні таңдауды және онымен мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды регламенттейтін "Мемлекеттік сатып алу туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолданбай;
2) ерекше тәртіп қолданыла отырып жүзеге асырылатын тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуларға қолданылмайды.

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2015 году
Решение акима Кызылординской области от 16 февраля 2015 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 февраля 2015 года № 4888. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" аким Кызылординской области РЕШИЛ:
Определить государственное учреждение "Управление государственных закупок Кызылординской области" единым организатором государственных закупок для администраторов областных, районных и города Кызылорды бюджетных программ.
Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению.
Руководителю государственного учреждения "Управление государственных закупок Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего решения.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к решению акима
Кызылординской области
от "16" февраля 2015 года №38
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
1.
Товары:
1)
приобретение серверов (при сумме, выделенной для их приобретения, не превышающей двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
2.
Работы:
1)
строительство новых объектов здравоохранения
3.
Услуги:
1)
санаторно-курортное лечение инвалидов
Примечание:
Организация и проведение государственных закупок, выполняемые единым организатором государственных закупок, не распространяются на государственные закупки товаров, работ и услуг, осуществляемые:
1) без применения норм Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках", регламентирующих выбор поставщика и заключение с ним договора о государственных закупках;
2) с применением особого порядка.