2015 жылға ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге суландыруға су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы N 36 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 наурызда N 4891 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2015 жылға аудандар және Қызылорда қаласы бойынша ауыл шаруашылығы дақылдарын суландыруға су беру жөнінде алынған қызметтер үшін су пайдаланушылардың шығындарын ішінара өтеуге (көрсетілген қызметтердің құнын арзандатуға) арналған субсидия көлемі айқындалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімінің

О субсидировании стоимости услуг по подаче воды для орошения сельскохозяйственным товаропроизводителям в 2015 году
Решение акима Кызылординской области от 30 января 2015 года N 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 марта 2015 года N 4891. Прекращено действие в связи с истечением срока.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" аким Кызылординской области РЕШИЛ:
Определить объемы субсидий для частичного возмещения затрат водопользователей (удешевления стоимости полученных услуг) за полученные услуги по подаче воды для орошения сельскохозяйственных культур по районам и городу Кызылорда на 2015 год согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к решению акима Кызылординской области