Концессиялық жобаларды консультациялық қолдау бойынша заңды тұлғаны айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 934 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 мамырда № 4983 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 қазандағы № 599 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.10.2016 № 599 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын сүйемелдеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі концессиялық жобаларды консультациялық қолдау бойынша заңды тұлға ретінде айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

Об определении юридического лица по консультативному сопровождению концессионных проектов
Постановление акимата Кызылординской области от 24 апреля 2015 года № 934. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 мая 2015 года № 4983. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 07 октября 2016 года № 599
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 07.10.2016 № 599 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Центр сопровождения проектов государственно-частного партнерства" юридическим лицом по консультативному сопровождению концессионных проектов.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев