"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 756 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 24 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 5018 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 461 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 19.05.2016 № 461 қаулысымен (қол қойылқан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 756 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4790 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 15 қарашада жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 56-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"56-1) өз құзыреті шегінде жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру саласындағы шараларды іске асырады;";
21-тармағының 5), 10), 14) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"5) еңбек қатынастары мәселелері өз құзыретіне жататын Басқарма қызметкерлеріне заңнамада белгіленген тәртіппен тәртіптік жаза қолданады және көтермелеу шараларын қабылдайды;";
"10) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыруға дербес жауапты болады;";
"14) құзыреті шегінде нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлеуді ұйымдастырады;";
23-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Басқарма дүйсенбі және жұма аралығында аптасына 5 (бес) күн жұмыс істейді;".
"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Кызылординской области от 10 ноября 2014 года № 756 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление финансов Кызылординской области"
Постановление Кызылординского областного акимата от 28 мая 2015 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 июня 2015 года № 5018. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 19 мая 2016 года № 461
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 19.05.2016 № 461 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 ноября 2014 года № 756 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление финансов Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4790, опубликовано 15 ноября 2014 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения и дополнение:
в Положении государственного учреждения "Управление финансов Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 56-1) следующего содержания:
"56-1) в пределах своей компетенции реализует мероприятия в сфере мобилизационной подготовки и мобилизации;";
в пункте 21:
в подпункте 5) внесено изменение в тексте на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) несет персональную ответственность за организацию работы по противодействию коррупции;";
в подпункте 14) внесено изменение в тексте на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункте 23:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Управление работает с понедельника по пятницу 5 (пять) дней в неделю;".
Государственному учреждению "Управление финансов Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев