2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 09 маусымда № 30 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 5025 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10190 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_________________ А. Мамытбеков
2015 жылғы "9" маусым
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "9" маусымдағы
№ 30 қаулысына қосымша
2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісі
р/с
Дақыл
Аймақтар
1
2
3
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 1 гектарға тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары, килограмм
1
Арпа
10,529
-
10,529
2
Жүгері (будан)
-
39,000
39,000
3
Күріш
5,223
5,366
5,698
4
Мақсары
0,409
0,409
0,371
5
Бұршақты көп жылдық шөптер
13,000
13,000
13,000
Ескерту:
1– оңтүстік аймақ (Жаңақорған, Шиелі аудандары);
2 – орталық аймақ (Жалағаш, Қармақшы, Сырдария аудандары және Қызылорда қаласы);
3 – солтүстік аймақ (Арал, Қазалы аудандары).

Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление Кызылординского областного акимата от 09 июня 2015 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июня 2015 года № 5025. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10190) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур согласно приложению к настоящему постановлению.
Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________А. Мамытбеков
"9" июня 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от "9" июня 2015 года № 30
Минимальные нормы приобретения (использования) под урожай
2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения
по зонам и в разрезе культур
п/п
Культура
Зоны
1
2
3
Минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения на гектар, килограмм
1
Ячмень
10,529
-
10,529
2
Кукуруза (гибрид)
-
39,000
39,000
3
Рис
5,223
5,366
5,698
4
Сафлор
0,409
0,409
0,371
5
Многолетние бобовые травы
13,000
13,000
13,000
Примечание:
1 – южная зона (Жанакорганский и Шиелийский районы);
2 – центральная зона (Жалагашский, Кармакшинский, Сырдарьинский районы и город Кызылорда);
3 – северная зона (Аральский, Казалинский районы).