"Қызылорда облысында тендерге немесе аукционға шығаруға жататын, құрамында кең таралған пайдалы қазбалары бар жер қойнауы учаскелерін тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 835 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 241 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 5261 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 наурыздағы № 1348 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 12.03.2019 № 1348 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысында тендерге немесе аукционға шығаруға жататын, құрамында кең таралған пайдалы қазбалары бар жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 835 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4887 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" және "Сыр бойы" газеттерінде 2015 жылғы 5 наурызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қызылорда облысында тендерге немесе аукционға шығаруға жататын, құрамында кең таралған пайдалы қазбалары бар жер қойнауы учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Ғ.М. Әміреевке жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 29 января 2015 года № 835 "Об утверждении перечня участков недр в Кызылординской области, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион"
Постановление акимата Кызылординской области от 04 декабря 2015 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 декабря 2015 года № 5261. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 12 марта 2019 года № 1348
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 12.03.2019 № 1348 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 29 января 2015 года № 835 "Об утверждении перечня участков недр в Кызылординской области, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4887, опубликовано 5 марта 2015 года в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы") следующее изменение:
перечень участков недр в Кызылординской области, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Амреева Г.М.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "4" желтоқсандағы
№ 241 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "29" қаңтардағы
№ 835 қаулысымен бекітілген
Қызылорда облысында тендерге немесе аукционға шығаруға жататын, құрамында кең таралған пайдалы қазбалары бар жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
№ р/с
Пайдалы қазбаның
түрі
Кен орнының, немесе жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану операциясының түрі
Жер учаскесінің көлемі
(гектар)
Аудан
Географиялық координаттары
Солтүстік ендік
Шығыс ұзақтық
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Саз
Аққұм
Жалағаш
43°44'
67°27'
өндіру
2,2
2
Саз
Арал
Арал
46°45'
61°40'
өндіру
0,11
3
Саз
Энгельс
Қазалы
45°39'
67°47'
өндіру
2,7
4
Саз
Ақжар
Қармақшы
45°04'
64°05'
өндіру
0,7
5
Саз
Қармақшы-2
Қармақшы
45°22'
64°16'
өндіру
0,7
6
Саз
Майлыөзек
Қармақшы
45°01'
63°49'
өндіру
3,2
7
Цемент өндірісі үшін мергель
Байхожа-3
Қазалы
45°39' 12"
63°00' 16"
өндіру
51,126
8
Ас тұзы
Шығыс көлі
Арал
46°54' 03"
62°05' 09"
өндіру
45,0
9
Ас тұзы
Бұлақ көлі
Арал
46° 41' 35"
43° 41' 38"
46° 41' 32"
46° 41' 30"
46° 41' 26"
46° 41' 21"
46° 41' 21"
46° 41' 25"
46° 41' 28"
46° 41' 37"
61° 51' 25"
61° 51' 26"
61° 51' 24"
61° 51' 29"
61° 51' 30"
61° 51' 25"
61° 51' 20"
61° 51' 15"
61° 51' 15"
61° 51' 17"
өндіру
3,0
10
Кварц құм
Жанплес
Қазалы
44° 15' 3,00000"
44° 16' 28,99999"
44° 16' 29,13874"
44° 16' 21,41915"
44° 15' 3,00000"
61° 41' 20,00001"
61° 41' 20,00001"
61° 42' 42,49421"
61° 42' 54,90370"

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "4" декабря 2015 года № 241
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "29" января 2015 года № 835
Перечень участков недр в Кызылординской области, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион
№ п/п
Вид полезного ископаемого
Наименование месторождения, участка недр
Местонахождение
Вид операции по
недропользованию
Площадь земельного участка
(гектар)
Район
Географические координаты
Северная широта
Восточная долгота
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Глина
Аккумское
Жалагашский
43°44'
67°27’
добыча
2,2
2
Глина
Аральское
Аральский
46°45'
61°40'
добыча
0,11
3
Глина
Энгельское
Казалинский
45°39'
67°47'
добыча
2,7
4
Глина
Акжарское
Кармакшинский
45°04'
64°05'
добыча
0,7
5
Глина
Кармакчинское-2
Кармакшинский
45°22'
64°16'
добыча
0,7
6
Глина
Майлыозекское
Кармакшинский
45°01'
63°49'
добыча
3,2
7
Мергель для цементного производства
Байхожа-3
Казалинский
45°39' 12"
63°00' 16"
добыча
51,126
8
Поваренная соль
озеро Восточное
Аральский
46°54' 03"
62°05' 09"
добыча
45,0
9
Поваренная соль
озеро Булак
Аральский
46° 41' 35"
43° 41' 38"
46° 41' 32"
46° 41' 30"
46° 41' 26"
46° 41' 21"
46° 41' 21"
46° 41' 25"
46° 41' 28"
46° 41' 37"
61° 51' 25"
61° 51' 26"
61° 51' 24"
61° 51' 29"
61° 51' 30"
61° 51' 25"
61° 51' 20"
61° 51' 15"
61° 51' 15"
61° 51' 17"
добыча
3,0
10
Кварцевый песок
Жанплес
Казалинский
44° 15' 3,00000"
44° 16' 28,99999"
44° 16' 29,13874"
44° 16' 21,41915"
44° 15' 3,00000"
61° 41' 20,00001"
61° 41' 20,00001"
61° 42' 42,49421"
61° 42' 54,90370"