Қызылорда қаласының көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 258 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 333 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5289 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакуцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 19.02.2025 № 36 бірлескен қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 19.02.2025 № 150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қызылорда қаласындағы "Сәулет-22" көшесі Біліс Нұрпейісов есімімен қайта аталсын.
2. Алынып тасталды - Қызылорда облысы әкімдігінің 19.02.2025 № 36 бірлескен қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 19.02.2025 № 150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының Қызылорда облыстық
әкімі мәслихатының
42 сессиясының төрағасы
_______________ Қ. Көшербаев ______________ Қ. Әжібеков
Қызылорда облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
_____________ Қ. Бисенов

О переименовании улицы города Кызылорда
Постановление акимата Кызылординской области от 10 декабря 2015 года № 258 и решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5289.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции совместного постановления акимата Кызылординской области от 19.02.2025 № 36 и решения Кызылординского областного маслихата от 19.02.2025 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1. Переименовать улицу города Кызылорды "Саулет-22" именем Билиса Нурпеисова.
2. Исключен совместным постановлением акимата Кызылординской области от 19.02.2025 № 36 и решением Кызылординского областного маслихата от 19.02.2025 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Председатель
Кызылординской области 42 сессии Кызылординского
областного маслихата
____________ К. Кушербаев _____________ К. Ажибеков
Временно исполняющий
обязанности секретаря
Кызылординского областного
маслихата _____________ К. Бисенов