2015 жылға Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 2820 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 4873 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Р. Бохановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қала әкімдігінің
2015 жылғы "29" қаңтардағы
№ 2820 қаулысына қосымша
2015 жылға Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
2. Отбасында бірде-бірі жұмыс істемейтін тұлғалар.
3. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Техникалық және кәсіби білім беру орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2015 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 29 января 2015 года № 2820. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2015 года № 4873. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2015 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р. Бохановой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от "29" января 2015 года № 2820
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2015 год
1. Безработные лица, старше 50 лет.
2. Лица из семей, где не ни одного работающего.
3. Лица, длительное время, более одного года не работающие.
4. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.