Жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 48/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5171 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 77-12/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 28.03.2017 № 77-12/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесі 10 (он) есеге жоғарылатылсын.
Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қалалық Қызылорда қалалық
мәслихатының кезекті ХХХХVІІІ мәслихатының хатшысы
сессиясының төрағасы
Ғ. ЖАҚСЫЛЫҚОВ И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Қызылорда
қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Нұрсеитов ________________
"22" қыркүйек 2015 жыл

О повышении ставки земельного налога
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 сентября 2015 года № 48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2015 года № 5171. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 28 марта 2017 года № 77-12/4
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 28.03.2017 № 77-12/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
Повысить ставки земельного налога, в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной Секретарь Кызылординского
ХХХХVIІІ сессии Кызылординского городского маслихата
городского маслихата
Г. ЖАКСЫЛЫКОВ И. КУТТЫКОЖАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по городу Кызылорда
Департамента Государственных
доходов по Кызылординской области
Комитета Государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Н. Нурсеитов _______________
"22" сентябрь 2015 год