Арал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі N 249 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 қарашада N 5211 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 137 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 137 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387, 444-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Арал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс
қырқыншы сессиясының төрағасы, аудандық мәслихат
хатшысының уақытша міндетін атқарушы
А.Жоланов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Арал ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін уақытша атқарушы
С.Мырзағазиев _________________
"30" қыркүйек 2015 жыл

О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 30 сентября 2015 года N 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 ноября 2015 года N 5211. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 137
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 137 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 387, 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
Повысить ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сороковой
сессии Аральского районного маслихата,
временно исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата
А. Жоланов
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждение
"Управление государственных доходов
по Аральскому району Департамента
государственных доходов по Кызылординской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_____________________ Мырзагазиев С.
"30" сентября 2015 год