"Базалық салық ставкаларын жоғарылату туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 251 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 294 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде № 4942 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, " Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Базалық салық ставкаларын жоғарылату туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 251 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4785 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тұран Қазалы" газетінің 2014 жылғы 8 қарашадағы № 99-100-101 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы".
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазалы ауданының жерлердi аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) негiзiнде елді мекендерінің жерлеріне үй іргесіндегі жер учаскелерін, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХІ сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Ө.Түктібай
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер
комитеті Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қазалы ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ф.Қожабергенов ______________
"27" наурыз 2015 жыл

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 20 октября 2014 года № 251 "О повышении базовых налоговых ставок"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2015 года N 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 апреля 2015 года N 4942
В соответствии Законами Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалиского районного маслихата от 20 октября 2014 года № 251 "О повышении базовых налоговых ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4785, опубликовано в районной газете "Тұран Қазалы" от 8 ноября 2014 года в номерах 99-100-101) следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей новой редакции:
"О повышении базовых ставок земельного налога".
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
1. Повысить базовых ставок земельного налога на 50 процентов на земли населенных пунктов за исключением придомовых земельных участков, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино на основании проектов (схем) зонирования земель Казалинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель ХХХХІ
сессии районного маслихата,
исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата У.Туктибай
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждение
"Управление государственных доходов
по Казалинскому району Департамента
государственных доходов по
Кызылординской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________ Кожабергенов Ф.
"27" март 2015 г