Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 343 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 11 қыркүйекте № 5129 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 189 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.04.2018 № 189 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) "Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 378-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 23.02.2017 № 88 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихат
тыс ХХХХVІІІ сессиясының төрағасы: хатшысы:
Ғ.Әліш Т. Бөріқұлақов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер
комитеті Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қазалы ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ф.Қожабергенов ______________
"21" тамыз 2015 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21 августа 2015 года № 343. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 11 сентября 2015 года № 5129. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 апреля 2018 года № 189
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.04.2018 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2017 № 88 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь районного
ХХХХVІІІ сессии районного маслихата маслихата
Г.Алиш Т. Борикулаков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждение
"Управление государственных
доходов по Казалинскому району
Департамента государственных
доходов по Кызылординской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан".
________________ Кожабергенов Ф.
"21" август 2015 год