Әйтеке би кентіндегі кейбір көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2015 жылғы 06 тамыздағы N 207 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 тамызда № 5116 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 1 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы Әйтеке би кентіндегі мынадай көшелері:
1) "Қызыл Қазақстан" көшесі "Қожантай Досмамбетов" көшесі;
2) "Жаңа көше" көшесі "Сыдық Байкөбеков" көшесі;
3) "Жаңа Қазалы" көшесі "Ибайдулла Жақыпов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары К.Иманбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
ӘКІМ С. АМАНОВ

О переименовании некоторых улиц поселка Айтеке би
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 06 августа 2015 года N 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 августа 2015 года № 5116
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 06 май 2015 года №1 аким поселка Айтеке би Казалинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Айтеке би Казалинского района:
1) улицу "Красный Казахстан" на улицу "Кожантая Досмамбетова";
2) улицу "Улица новая" на улицу "Сыдыка Байкубекова";
3) улицу "Ново-Казалинск" на улицу "Ибайдулла Жакыпова";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка К.Иманбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ С. АМАНОВ