"Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 187 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 наурыздағы № 243 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 4923 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Отын сатып алу үшін әлеуметтiк көмек көрсету туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 187 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4737 нөмірімен тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 50 шығарылымында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "денсаулық сақтау" деген сөз алынып тасталынсын.
Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
36-сессиясының төрағасы
Н. Пірмантаев М. Наятұлы

О внесении изменения в решение Кармакшинского районного маслихата № 187 от 30 июня 2014 года "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03 марта 2015 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 марта 2015 года № 4923. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 223
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.12.2018 № 223 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 30 июня 2014 года № 187 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4737, опубликовано в № 50 выпуске от 5 августа 2014 года газеты "Қармақшы таңы") следующее изменение:
в пункте 1 слова "здравоохранения" исключить.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
36-сессии Кармакшинского районного районного маслихата
маслихата
Н. Прмантаев М. Наятулы