Төретам кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 295 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 14 қазанда № 5172 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының Жер Кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8-бабына, 11-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төретам кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 12 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
мәслихатының хатшысы
42-сессиясының төрағасы
__________ О. Бодыбаев
__________ М. Наятұлы
2015 жылғы 22 қыркүйектегі
Қармақшы аудандық мәслихатының
№ 295 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төретам кентінің жерлерін аймақтарға бөлу ЖОБАСЫ (СХЕМАСЫ)
2015 жылғы 22 қыркүйектегі
Қармақшы аудандық мәслихатының
№ 295 шешіміне 2-қосымша
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ
нөмірі
Жер-кадастрлық кварталдар қиылыстары шегіндегі аймақтардың шекаралары
Аймақ ауданы, гектар
1
2
3
І
I аймақ (012 кварталы)
121,2
Аймақ шекарасы солтүстік жағы темір жолмен, батыс жағы жоғары кернеулі әуе-тоқ желісі өткен көшемен, оңтүстік және оңтүстік шығыста кенттің шекарасы арқылы өтіп темір жолға дейін.
ІІ
ІІ аймақ (012, 013 кварталдары)
84,0
Аймақ шекарасы солтүстік шығыс жақтан Ыбырай Жахаев көшесі арқылы өтіп, жоғары кернеулі әуе-тоқ желісі өткен көшесімен шектеседі, шығыс жағы толығымен жоғары кернеулі әуе-тоқ желісі өткен көшесін қамтиды. Аймақ шекарасының оңтүстігі, батысы және солтүстігі кент шекарасының батыс бөлігі арқылы өтеді.
ІІІ
ІІІ аймақ (013 квартал)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Торетам
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 сентября 2015 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2015 года № 5172
В соответствии со статьей 8, пункта 1 статьи 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон поселка Торетам, Кармакшинского района, Кызылординской области согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
42-сессии Кармакшинского районного маслихата
районного маслихата
__________О. Бодыбаев ___________М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного
маслихата от 22 сентября 2015 года № 295
ПРОЕКТ (СХЕМА) зонирования земель поселка Торетам Кармакшинского района Кызылординской области
Приложение 2
к решению Кармакшинского районного
маслихата от 22 сентября 2015 года № 295
Границы оценочных зон
Номер зоны
Границы зон, пересекающеиеся с границами земельно-кадастрового квартала
Площадь зоны, гектар
1
2
3
І
I зона (квартал 012)
121,2
Граница зоны с северной стороны проходит по железной дороге, с западной стороны по улице с высоковольтной воздушной линии электропередач, с юго и юго-востока граница проходит по границе поселка до железной дороги.
ІІ
ІІ зона (кварталы 012,013)
84,0
Граница зоны с северо востока стороны проходить вдоль по улице Ыбырая Жахаева, и граничить с улицой высоковольтной воздушной линии электропередач, с западной стороны полностью охватывает улицу высоковольтной воздушной линии электропередач. С юга, запада и с севера граница зоны проходит по заподной границей поселка.
ІІІ
ІІІ зона ( квартал 013)

86,0
Аймақтың шекарасы оңтүстіктен темір жол арқылы өтіп, батыстан жоғары кернеулі әуе-тоқ желісі өткен көшемен, солтүстіктен Ыбырай Жахаев және Нұртуған жырау көшелерімен өтеді. Аймақтың шекарасы шығыстан кент шекарасының шығысы арқылы өтеді.
IV
IV аймақ (013 квартал)
15,8
Аймақтың шекарасы оңтүстіктен Ыбырай Жахаев және Нұртуған жырау көшелерімен өтіп, солтүстіктен аймақ шекарасы кент шекарасының солтүстік бөлігі арқылы өтеді.
2015 жылғы 22 қыркүйектегі
Қармақшы аудандық мәслихатының
№ 295 шешіміне 3-қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
I
2,0
II
1,5
III
1,0
IV
0,5

86,0
Граница зоны с юга проходит по железной дороге, с запада по улице с высоковольтной воздушной линии электропередач, с севера граница проходить по улице Ыбырая Жахаева и Нуртуган жырау. Граница зоны с востока проходит по восточной границей поселка.
IV
IV зона (квартал 013)
15,8
Граница зоны с юга проходит по ул Нуртуган жырау и Ыбырая Жахаева, с севера граница зоны проходит по северной части границей поселка.
Приложение 3
к решению Кармакшинского районного
маслихата от 22 сентября 2015 года № 295
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
2,0
ІІ
1,5
ІІІ
1,0
IV
0,5