"Жалағаш аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 22 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 желтоқсандағы № 271 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5276 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 11.05.2016 № 95 қаулысымен (14.05.2016 бастап күшіне енеді).
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 22 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4903 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 наурызда “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген “Жалағаш аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
“1. Жалпы ережелер” деген бөлімде:
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“11. “Жалағаш аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесі: сенбі және жексенбі, заңнама актілерімен белгіленген басқа демалыс және мереке күндерінен бөлек, күн сайын дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, сағат 09.00-ден 19.00-ге дейін (сағат 13.00-ден 15.00-ге дейін үзіліс).”;
“2. Мемлекеттік органның миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері” деген бөлімде:
17-тармақта:
5), 8) және 9) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
“5) объектілерді пайдалануға қабылдау актілерін тіркеу және пайдалануға берілетін объектілерді (кешендерді) есепке алуды жүргізу;
8) елді мекендердің бекітілген бас жоспарларын (аумақты дамыту схемаларын) дамыту үшін әзірленетін қала құрылысы жобаларын іске асыру;
9) салынып жатқан (салынуы белгіленген) объектілер мен кешендердің мониторингін сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі уәкілетті орган белгіленген тәртіппен жүргізу;”;
15) тармақша алып тасталсын.

О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 20 февраля 2015 года № 22 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жалагашский районный отдел архитектуры и градостроительства"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 08 декабря 2015 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2015 года № 5276. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 мая 2016 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11.05.2016 № 95 (вступает в силу с 14.05.2016).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 20 февраля 2015 года № 22 “Об утверждении положения коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел архитектуры и градостроительства” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4903, опубликованный 12 марта 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующие изменения:
в положении коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел архитектуры и градостроительства”, утвержденным указанным постанавлением:
в разделе “1. Общие положения”:
пункт 11 изложить в следущей редакции:
“11. График работы коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел архитектуры и градостроительства” ежедневно, с понедельника по пятницу включительно, с 09.00-19.00 часов (перерыв с 13.00 до 15.00 часов), кроме субботы и воскресенья других выходных и праздичных дней, установленных законодательными актами.”;
в разделе “2. Миссия основные задачи, функции, права и обязанности государственного органа”:
в пункте 17:
подпункты 5), 8) и 9) изложить в следующей редакции:
“5) регистрация актов приемки объектов в эксплуатацию и ведение учета объектов (комплексов), вводимых в эксплуатацию;
8) реализация градостроительных проектов, разрабатываемых для развития утвержденных генеральных планов (схем территориального развития) населенных пунктов;
9) ведение мониторинга строящихся (намечаемых к строительству) объектов и комплексов в порядке, установленным уполномоченным органом по делам архитектуры, градостроительства и строительства);”;
подпункт 15) исключить.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев