Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 931 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 5061 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 30.09.2015 № 86 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 129 ұсынысына сәйкес Жаңақорған кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұсақ малдар арасында "Қойдың жұқпалы энтеротоксемиясы" және "Пастереллез" ауруының анықталуына байланысты Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің аумағында шектеу iс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесi осы шешiмнен туындайтын қажеттi шараларды қабылдау сұралсын.
3. Шешiмнiң орындалуын бақылау "Жаңақорған кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Қ.Ауезбековке жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған кентінің әкімі Қ. Сапарбаев
"КЕЛIСIЛДI"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетiнiң
Жаңақорған аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
И. Ахметов_____________
"14" шілде 2015 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 14 июля 2015 года № 931. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 июля 2015 года № 5061. Утратило силу решением акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 30 сентября 2015 года № 86
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 30.09.2015 № 86 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 10-1 Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления государственного учреждения "Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республика Казахстан" от 13 июля 2015 года № 129 аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территорий поселка Жанакорган Жанакорганского района, в связи с возникновением заболевания "Инфекционная энтеротоксемия овец" и "Пастереллез" среди мелкого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" принять меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за выполнением решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Жанакорган" Ауезбекова К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жанакорган К. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Жанакорганская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
И. Ахметов__________
"14" июля 2015 год