Өздерiнiң бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн қажеттi ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысандары мен мерзiмдерiн бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 89 қаулысы. Маңғыстау облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 04 мамырда № 2713 болып тіркелді. Күші жойылды- Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 307 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 06.12.2018 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өздерiнiң бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн қажеттi ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысандары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Ақпарат пен құжатты:
сақтанушымен – дереу, бірақ сақтандыру жағдайының басталуына әкеп соғуы мүмкін қолайсыз табиғат құбылысының болу фактісі туралы өзіне белгілі болғаннан бастап бес жұмыс күннен кешіктірмей, сақтандырушыға бұл туралы қолжетімді тәсілмен (ауызша, жазбаша) хабарланады;
сақтанушымен – осы қаулының 1-қосымшасы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) әкімдік атына сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде;
сақтандырушымен және өзара сақтандыру қоғамымен – осы қаулының 2, 5, 6 - қосымшалары бойынша агентке және 3, 5, 6 - қосымшалары бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) әкімдікке апта сайын;
агентпен – осы қаулының 4, 5, 6 - қосымшалары бойынша апта сайын аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) әкімдіктерге беріледі деп белгіленсін.
3. "Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Ерсайынұлы) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р. М. Әміржановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
03 сәуір 2015 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 03 сәуір
№ 89 қаулысына
1-қосымша
__________________ ауданының
(облыстық маңызы бар қаланың) әкімі
аз.__________________________
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 03 сәуір
№ 89 қаулысына
2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 03 сәуір
№ 89 қаулысына
3-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 03 сәуір
№ 89 қаулысына
4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 03 сәуір
№ 89 қаулысына
5-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 03 сәуір
№ 89 қаулысына
6-қосымша

Об утверждении форм и сроков предоставления страхователем,страховщиком, агентом и обществом информации и документов необходимых для осуществления им контрольных функций
Постановление акимата Мангистауской области от 03 апреля 2015 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 04 мая 2015 года № 2713. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 6 декабря 2018 года № 307
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 06.12.2018 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить формы предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Установить, что информации и документ представляются:
страхователем – незамедлительно, но не позднее пяти рабочих дней, как ему стало известно о факте происшедшего неблагоприятного природного явления, которое может привести к наступлению страхового случая, уведомляется об этом страховщика доступным способом (устно, письменно);
страхователем – в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес районного (городского областного значения) акимата по приложению 1 к настоящему постановлению;
страховщиком и обществом взаимного страхования – еженедельно агенту по приложениям 2, 5, 6 и районному (городскому областного значения) акимату по приложениям 3, 5, 6 к настоящему постановлению;
агентом – еженедельно районным (городским областного значения) акиматам, по приложениям 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Областное управление сельского хозяйства" (Б. Ерсайынулы) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Областное управление сельского хозяйства"
Ерсайынулы Б.
03 апреля 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 03 апреля 2015 года № 89
Акиму __________________________
района (города областного значения)
г-ну _____________________________
от ______________________________
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 03 апреля 2015 года № 89
Приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 03 апреля 2015 года № 89
Приложение 4
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 03 апреля 2015 года № 89
Приложение 5
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 03 апреля 2015 года № 89
Приложение 6
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 03 апреля 2015 года № 89