Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 270 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 98 қаулысы. Маңғыстау облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 15 мамырда № 2723 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 11.08.2015 № 241 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 270 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2548 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 желтоқсанда «Маңғыстау» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде кепілдіктер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушілердің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттар пакетін қабылдауды, оларды тіркеуді және көрсетілетін қызметті алушыға жыртпалы талонды беруді жүзеге асырғаннан кейін, құжаттар пакетін бұрыштама қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді, 20 минуттан кем емес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы жауапты орындаушыны белгілейді, тиісті бұрыштама қояды, құжаттар пакетін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 2 сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттар пакетінің толықтығын тексереді, оны ӨҮК қарауына жолдайды, 9 күнтізбелік күн;

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 31 октября 2014 года № 270 «Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности»
Постановление акимата Мангистауской области от 13 апреля 2015 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 15 мая 2015 года № 2723. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 11 августа 2015 года № 241
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 11.08.2015 № 241(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 31 октября 2014 года № 270 «Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2548, опубликовано 23 декабря 2014 года в газете «Огни Мангистау») следующие изменения:
в регламенте государственной услуги «Предоставление гарантий в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020», утвержденного указанным постановлением:
раздел 3 изложить в следующей редакции:
«3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя после осуществления приема пакета документов, их регистрации и выдачи услугополучателю отрывного талона, передает пакет документов руководителю услугодателя для наложения визы, не более 20 минут;
2) руководитель услугодателя определяет ответственного исполнителя, налагает соответствующую визу, передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, 2 часа;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представленного пакета документов, направляет его на рассмотрение РКС, 9 календарных дней;

2. «Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы» мемлекеттік мекемесі (В.Т. Мұстапаева) осы қаулының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын,Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
кәсіпкерлік және сауда басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
А. Ж. Жұмабек
13 сәуір 2015 жыл.

2. Государственному учреждению «Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области» (Мустапаева В.Т.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                             А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
«Управление предпринимательства
и торговли Мангистауской области»
Жумабек А.Ж.
13 апреля 2015 год.