Бейнеу ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 189 "Мемлекеттік мекемелердің атауларын өзгерту және олардың ережелерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Бейнеу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 49 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 2680 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 77 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 24.05.2016 № 77 қаулысымен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылғы 11 қарашадағы № 189 "Мемлекеттік мекемелердің атауларын өзгерту және олардың ережелерін бекіту туралы" Бейнеу ауданының әкімдігінің қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2559 болып тіркелген, алғашқы ресми жарияланған күні 2014 жылғы 26 желтоқсан, ресми жариялау көзі "Рауан" газеті) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулыда:
1 тармақтың орыс тіліндегі мәтіні жаңа редакцияда жазылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "Тәжен селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің орыс тіліндегі атауы государственное учреждение "Аппарат акима села Тажен" болып өзгертілсін.
"Тұрыш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің орыс тіліндегі атауы өзгермейді.".
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (одан әрі – аппарат) осы қаулының "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет – ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аппарат басшысы Ү.Әмірхановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Әбілшеев

О внесении изменений в постановление акимата Бейнеуского района от 11 ноября 2014 года № 189 "Об изменении наименований государственных учреждений и утверждении их положений"
Постановление акимата Бейнеуского района от 10 марта 2015 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 апреля 2015 года № 2680. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 24 мая 2016 года № 77
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 24.05.2016 № 77 (вводится в действие со дня принятия)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бейнеуского района от 11 ноября 2014 года № 189 "Об изменении наименований государственных учреждений и утверждении их положений" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2559, дата первого официального опубликования 26 декабря 2014 года, источник официального опубликования газета "Рауан") следующие изменения:
в постановлении:
текст на русском языке пункта 1 изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется;
"1. Изменить наименований на казахском языке:
государственного учреждения "Тәжен селосы әкімінің аппараты" на государственное учреждение "Тәжен ауылы әкімінің аппараты";
государственного учреждения "Тұрыш селолық округі әкімінің аппараты" на государственное учреждение "Тұрыш ауылдық округі әкімінің аппараты".";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Изменить наименование на русском языке государственного учреждения "Тәжен селосы әкімінің аппараты" на государственное учреждение "Аппарат акима села Тажен".
Наименование на русском языке государственного учреждения "Аппарат акима Турышского сельского округа" не изменяется.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (далее – аппарат) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата У.Амирханову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
аким района
К.Абилшеев