Көшелерге атау беру туралы
Бейнеу ауданының әкімдігінің және Бейнеу селосының әкімінің 2015 жылғы 06 мамырдағы № 448 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 маусым № 2733 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 11.11.2021 № 812 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бейнеу ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2015 жылғы 27 қаңтардағы Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 11.11.2021 № 812 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бейнеу ауылының Атамекен шағын ауданының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Шүңкілдек көшесінің оңтүстігінде орналасқан:
бірінші көше - Лабақ батыр атындағы көше;
екінші көше - Бопай ханым атындағы көше;
үшінші көше - Әбілхайыр хан атындағы көше;
төртінші көше - Абылай хан атындағы көше;
бесінші көше - Хасан хазірет атындағы көше;
алтыншы көше - Сарыарқа көшесі;
жетінші көше - Каспий көшесі;
сегізінші көше - Нарынқол көшесі;
тоғызыншы көше- Жетісу көшесі;
оныншы көше- Ұлытау көшесі;
он бірінші көше- Мұғалжар көшесі;
он екінші көше- Алатау көшесі;
он үшінші көше- Жайық көшесі;
он төртінші көше- Балқаш көшесі;
2) Матай көшесінің солтүстігінде орналасқан бірінші көше-Ақшағыл көшесі;
3) Қайдақ көшесінің батысында орналасқан бірінші көше-Серкебай көшесі;
4) Тұрсын көшесінің оңтүстігінде орналасқан бірінші көше-Шиланды көшесі;
5) Сүйінқара батыр көшесінің оңтүстік-батысында орналасқан:
бірінші көше-Рақ батыр атындағы көше;
екінші көше- Аманжол шебер атындағы көше;
үшінші көше- Бердібай Сарбалаев атындағы көше.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 06.03.2018 № 245 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Бейнеу селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (одан әрі-аппарат) осы шешімнің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аппараттың интернет -ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О присвоении наименований улицам
Решение акимата Бейнеуского района и Акима села Бейнеу от 06 мая 2015 года № 448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 01 июня 2015 года № 2733.
Сноска. Заголовок решения в новой редакции на русском языке, текст на государственном языке не меняется в соответствии с решением акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 11.11.2021 № 812 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бейнеу, на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 27 января 2015 года, РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 11.11.2021 № 812 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянным улицам микрорайона Атамекен села Бейнеу следующие наименования:
1) расположенная на юге улицы Шункилдек:
первая улица-улица имени Лабак батыра;
вторая улица-улица имени Бопай ханума;
третья улица-улица имени Абилхайыр хана;
четвертая улица-улица имени Абылай хана;
пятая улица-улица имени Хасан хазирета;
шестая улица-улица Сарыарка;
седьмая улица-улица Каспий;
восьмая улица-улица Нарынкол;
девятая улица-улица Жетису;
десятая улица-улица Улытау;
одиннадцатая улица-улица Мугалжар;
двенадцатая улица-улица Алатау;
тринадцатая улица-улица Жайык;
четырнадцатая улица-улица Балхаш;
2) расположенная на севере улицы Матай первая улица-улица Акшагыл;
3) расположенная на западе улицы Кайдак первая улица -улица Серкебай;
4) расположенная на юге улицы Турсын первая улица -улица Шиланды;
5) расположенная на юго-западе улицы Суйинкара батыра:
первая улица- улица имени Рак батыра;
вторая улица- улица имени Аманжол шебера;
третья улица- улица имени Бердибая Сарбалаева;
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с решением акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 06.03.2018 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учереждению "Аппарат акима села Бейнеу" (далее – аппарат) обеспечить официальное опубликование настоящего решение в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе аппарата.

3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу селосы әкімінің орынбасары С.Қалдығараевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Село әкімі: Ж.Оспанов

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Бейнеу С.Калдыкараева.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села:
Ж.Оспанов