Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарлату туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 27/282 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 тамызда № 2795 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 14/137 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 12.04.2022 № 14/137 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспесі- жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 07.03.2018 № 16/184 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қарақия ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
Ескерту. 1 тармақ- жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 28/297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Есенқосов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия ауданы бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Абилов Баймұрат
29 маусым 2015 жыл.
"Қарақия аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Төлегенов Әбдіхалық
29 маусым 2015 жыл.

О повышении базавых ставок земельного налога
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29 июня 2015 года № 27/282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 04 августа 2015 года № 2795. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 12 апреля 2022 года № 14/137
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 12.04.2022 № 14/137 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 07.03.2018 № 16/184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Каракиянскому району.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 29.03.2019 № 28/297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" после государственной регистрации обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Е.Есенкосов
Секретарь районного
маслихата
А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Каракиянскому району" Абилов Баймурат
29 июня 2015 года.
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел земельных
отношении" Толегенов Абдихалык
29 июня 2015 года.