Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 78 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 2883 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Қарақия ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 «Сайлау учаскелерін құру туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2813 болып тіркелген, «Қарақия» газетінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосындағы» деген сөздер тиісінше «ауылдық», «ауылындағы» деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
2. «Қарақия ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (Н.Жубаназаров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы А.Таубаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Ә. Дауылбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қарақия аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Атағараев Дуйсенбай Айткалиевич
23 қазан 2015 жыл.

О внесении изменений в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 20 октября 2015 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 ноября 2015 года № 2883
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», от 21 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики», аким Каракиянского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 «Об образовании избирательных участков» (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2813, опубликовано в газете «Қарақия» 3 сентября 2015 года) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
по всему тексту решения на государственном языке слова «селолық», «селосындағы» заменить соответственно словами «ауылдық», «ауылындағы», текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению «Аппарат акима Каракиянского района» (Жубаназаров Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-прававовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Таубаева А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                    А. Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Каракиянской
районной избирательной комиссий
Атагараев Дуйсенбай Айткалиевич
23 октябрь 2015 год