Маңғыстау ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 67 қаулысы. Маңғыстау облысы әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 2687 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 434 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 30.12.2015 № 434 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына және "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 140 бабының 2-тармағына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Маңғыстау аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында, "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялануын, уәкілетті мемлекеттік органның интернет ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2014 жылдың мамыр айынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Сарбалаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров
КЕЛІСІЛДІ:
А.Сарбалаев
Е.Махмутов
Л.Жонасов
І.Есіркепов
Ә.Төлемісов
Р.Шабикова
"Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
16 наурыз 2015 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 16 наурыз
№ 67 қаулысына қосымша
Маңғыстау ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативі
Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудандық бюджетке аудару нормативі былайша айқындалады:
Таза табыс
500 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 3 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Мангистауского района
Постановление акимата Мангистауского района от 16 апреля 2015 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 марта 2015 года № 2687. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 30 декабря 2015 года № 434
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 30.12.2015 № 434
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Мангистауского района, согласно прилагаемому приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Мангистауского района", обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, и официального опубликования его в средствах массовой информации, в информационно-правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан", размещения на интернет ресурсе уполномоченного государственного органа.
3. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с мая месяца 2014 года.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района А.Сарбалаева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Айтуаров
СОГЛАСОВАНО:
А.Сарбалаев
Е.Махмутов
Л.Жонасов
И.Есиркепов
А.Тулемисов
Р.Шабикова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Мангистауского района"
16 марта 2015 года
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
№ 67 от 16 марта 2015 года
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Мангистауского района
Норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий в местный бюджет определяется следующим образом:
Чистый доход до 500 000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода

Таза табыс 1 000 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 2 000 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 7 пайыз
Таза табыс 3 000 000 теңгеге дейін
таза табыс сомасынан 10 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 10 000 000 теңгеге дейін
300 000 теңге+3 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 12 пайыз
Таза табыс 10 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
1 140 000 теңге+10 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
7 140 000+50 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 20 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
47 140 000+250 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз

Чистый доход до 1 000 000 тенге
5 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 2 000 000 тенге
7 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 3 000 000 тенге
10 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 10 000 000 тенге
300 000 тенге+12 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 10 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
1 140 000 тенге+15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 10 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
7 140 000 тенге+20 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
47 140 000 тенге+25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге