Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 шілдеде № 2787 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 07.11.2022 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1, 2-тармақтарына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 31.10.2019 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Л.Жонасов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпараттық құралдарында ресми жариялануын, аудандық әкімдіктің интернет ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарыЕ.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров
"КЕЛІСЕДІ"
Маңғыстау аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Озған Саттар Тұрашұлы
29 маусым 2015 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 26 маусым № 12
шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 13.09.2022 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 07.11.2022 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 14.04.2023 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 04.10.2023 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 29 июня 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 июля 2015 года № 2787.
Сноска. Заголовок решения в редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется, решением акима Мангистауского района Мангистауской области от 07.11.2022 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казакстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казакстан", аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Мангистауском районе для проведения голосования и подсчета голосов согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима Мангистауского района Мангистауской области от 31.10.2019 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (Жонасов.Л) обеспечить госудаственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации размщение на интернет ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима района Махмутова.Е.
4. Ностоящее решение вступает в силу со дня государственной регистации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти колендарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Айтуаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мангистауской
районной избирательной комиссии
Озган Саттар Турашович
29 июнь 2015 год
Приложение к решению акима
Мангистауского района № 12
от 29 июня 2015 года
Избирательные участки в Мангистауском районе для проведения голосования и подсчета голосов
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Мангистауского района Мангистауской области от 13.09.2022 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным решением акима Мангистауского района Мангистауской области от 07.11.2022 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования) ; с изменением, внесенным решением акима Мангистауского района Мангистауской области от 14.04.2023 № 4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования ); внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Мангистауского района Мангистауской области от 04.10.2023 № 5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования ).
Избирательный участок № 166
Месторасположение: село Шетпе, здание районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.

Шекарасы: Орталық, Қызылтұран шағын аудандары, Қарашоқы шағын ауданының № 127-289 тұрғын үйлері, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының Полиция департаменті Маңғыстау ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесің уақытша ұстау изоляторы, № 14 теміржол бекеті.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Алшын Меңдалыұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Базарлы, Бөгет, Мақаш, Құрылысшы шағын аудандары, Қарашоқы шағын ауданының № 1-126 тұрғын үйлері.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Мекерия Атымов атындағы № 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаорпа, Жаңаорпа-2 шағын аудандары, Қызылтұран карьері, Аэропорт учаскелері.
№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Нұн Жұбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Шетпе-1 шағын ауданы, "МырзАбек-Алтын Тас групп" акционерлік қоғамының жатақханасы, Шақырған, Қарашымырау, Шилібұлақ, Сиырсу, Көгез, Шілгөз, Арпалы, Иір учаскелері.
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 5 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қосбұлақ, Қосбұлақ-2 шағын аудандары, Аусары учаскесі және № 13 теміржол бекеті.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Өтес жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сайөтес ауылы, №6,7,9 теміржол бекеттері.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайөтес ауылдық округі, Боздақ елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Боздақ бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боздақ елді мекені.
№ 173 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қарақұдықмұнай" кен орны, № 6 жатақхана ғимараты.
Шекарасы: "Қарақұдықмұнай", "Кен-Сары", "Ком-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің вахта қалашықтары.
№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жыңғылды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Жыңғылды ауылы, Шат, Қарақолқа, Кабиналы, Ұланақ, Бірқарын, Шағылқора, Тұщықи, Ақбас, Сартөбе, Кеңқолтық, Жылыбауыр қыстаулары.
№ 175 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Отпан ауылдық округі, Тұщыбек елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Тұщыбек мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тұщыбек, 15-Бекет елді мекендері, Аман бұлақ учаскесі.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Шайыр ауылы, Тиген, Тасмұрын елді мекендері, Боқтысай, Жалған, Боздақ, Шилі, Шағылсай, Қызылеспе, Аққорған, Қарабас, Құмаққора, Селеулі, Теріс бауыр, Бисалы, Керімді, Дағдұщы, Андығара, Ұзынбас, Шеккі қора, Қырықбасан, Ақсай, Қызыл ауыз, Қиян, Ботагөз, Қақпақты, Жырыққора, Шаршықора қыстаулары.
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Тұщықұдық ауылы, Қияқты, Досалы елді мекендері.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Шебір ауылы, Бас, Қаламқас елді мекендері, Жерүй қора, Сүйінші қыстаулары.
№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызан ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

Границы: микрорайоны Орталык, Кызылтуран, жилые дома № 127-289 микрорайона Карашокы, изолятор временного содержания государственного учреждения "Отдел полиции Мангистауского района Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", железнодорожный разъезд № 14.
Избирательный участок № 167
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Алшына Мендалыулы" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайоны Базарлы, Богет, Макаш, Курылысшы, жилые дома № 1-126 микрорайона Карашокы.
Избирательный участок № 168
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 имени Мекерия Атымова" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайоны Жанаорпа, Жанаорпа-2, участки Кызылтуранский карьер, Аэропорт.
Избирательный участок № 169
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Нун Жубаева" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайон Шетпе-1, общежития акционерного общества "МырзАбек - Алтын Тас групп", участки Шакырган, Карашымырау, Шилибулак, Сиырсу, Когез, Шилгоз, Арпалы, Иир.
Избирательный участок № 170
Месторасположение: село Шетпе, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа № 5" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайоны Косбулак, Косбулак-2, участок Аусары и железнодорожный разъезд № 13.
Избирательный участок № 171
Месторасположение: сельский округ Сайотес, село Сайотес, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Отес" отдела образования по Мангистаускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: село Сайотес, железнодорожные разъезды №6,7, 9.
Избирательный участок № 172
Месторасположение: сельский округ Сайотес, населенный пункт Боздак, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Боздак" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: населенный пункт Боздак.
Избирательный участок № 173
Месторасположение: месторождение "Каракудукмунай", здание общежития № 6.
Границы: вахтовые городки товариществ с ограниченной ответственностью "Каракудукмунай", "Кен-Сары", "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 174
Месторасположение: село Жынгылды, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Жынгылды, зимовки Шат, Караколка, Кабиналы, Уланак, Биркарын, Шагылкора, Тущыки, Акбас, Сартобе, Кенколтык, Жылыбауыр.
Избирательный участок № 175
Месторасположение: сельский округ Отпан, населенный пункт Тущыбек, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад Тущыбек" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: населенные пункты Тущыбек, 15-Бекет, участок Аман булак.
Избирательный участок № 176
Месторасположение: сельский округ Шайыр, село Шайыр, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Шайыр, населенные пункты Тиген, Тасмурын, зимовки Боктысай, Жалган, Боздак, Шили, Шагылсай, Кызылеспе, Аккорган, Карабас, Кумаккора, Селеули, Терис бауыр, Бисалы, Керимди, Дагдущы, Андыгара, Узынбас, Шекки кора, Кырыкбасан, Аксай, Кызыл ауыз, Киян, Ботакоз, Какпакты, Жырыккора, Шаршыкора.
Избирательный участок № 178
Месторасположение: сельский округ Тущикудык, село Тущикудык, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Тущикудык, населенные пункты Киякты, Досалы.
Избирательный участок № 179
Месторасположение: сельский округ Шебир, село Шебир, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Шебир, населенные пункты Бас, Каламкас, зимовки Жеруй кора, Суиинши.
Избирательный участок № 180
Месторасположение: село Кызан, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.

Шекарасы: Қызан ауылы, Жиделі, Қарабатыр, Қараш, Қамай, Сарытөбе, Тарқолқа, Жанұзақ, Нұрылда, Сарғат, Танас, Айыртөбе, Мадияр, Құдайберген–1, Құдайберген–2 қыстаулары.
№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақшымырау ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақшымырау ауылы, Айтолыс, Торыат, Құтты, Шаған, Қызық қыстаулары, "Ком-Мұнай" кен орнындағы вахта қалашығы.
№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жармыш ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жармыш ауылы, № 11-13 теміржол бекеттері, Өреулі, Аманқызылит, Ауыздыбасты, Жапырақты, Күшікбай, Тамды, Дөңгелек, Сарытұрақ, Қарағанды, Қошқар, Шәкей, Нақбай, Құдайберген, Жетікүп, Нысап, Сердалы, Құбай ұшқан, Құрша, Ұзынкөзе қыстаулары.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Онды ауылдық округі, Онды ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Онды ауылы, Желдімұрын, Өңеже, Ұшан, Онды лагері, Жаңа су, Көрікті, Айыртам, Құмшоқы, Сайком қыстаулары.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Онды ауылдық округі, Бекі елді мекені, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Бекі бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бекі, Басқұдық елді мекендері, Байқасқа, Есената, Жарауыл, Майкөмген, Мақсым, Сәубет, Тасбас, Шұқырой, Көріктітөбе, Желтимес, Таубай, Әйлек, Қандыбас, Гүлшат, Бақыт қора, Жолболай қора қыстаулары.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Ұштаған ауылы, Жарма, Сазды елді мекендері, Сауысқан, Жаңаша қыстаулары.
№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаламқас" кен орны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" кен орнындағы "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлік қоғамы ұйымдарының вахта қалашығы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаламқас" кен орны, вахта қалашығы, спорт кешені ғимараты.
Шекарасы: "Қаламқас" және "Қаратұрым" кен орнындарындағы вахта қалашықтары.
№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шетпе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ащыбұлақ шағын ауданы, "Каспий цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы.

Границы: село Кызан, зимовки Жидели, Карабатыр, Караш, Камай, Сарытобе, Тарколка, Жанузак, Нурылда, Саргат, Танас, Айыртобе, Мадияр, Кудайберген–1, Кудайберген–2.
Избирательный участок № 181
Месторасположение: село Акшымырау, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Акшымырау, зимовки Айтолыс, Торыат, Кутты, Шаган, Кызык, вахтовый городок на месторождении "Ком-Мунай".
Избирательный участок № 182
Месторасположение: село Жармыш, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Жармыш" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Жармыш, железнодорожные разъезды № 11-13, зимовки Ореули, Аманкызылит, Ауыздыбасты, Жапыракты, Кушикбай, Тамды, Донгелек, Сарытурак, Караганды, Кошкар, Шакей, Накбай, Кудайберген, Жетикуп, Нысап, Сердалы, Кубай ушкан, Курша, Узынкозе.
Избирательный участок № 183
Месторасположение: сельский округ Онды, село Онды, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Онды, зимовки Желдимурын, Онеже, Ушан, Ондинский лагерь, Жана су, Корикти, Айыртам, Кумшокы, Сайком.
Избирательный участок № 184
Месторасположение: сельский округ Онды, населенный пункт Беки, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Беки" отдела образования по Мангистаускому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: населенные пункты Беки, Баскудык, зимовки Байкаска, Есената, Жарауыл, Майкомген, Максым, Саубет, Тасбас, Шукырой, Кориктитобе, Желтимес, Таубай, Айлек, Кандыбас, Гулшат, Бакыт кора, Жолболай кора.
Избирательный участок № 185
Месторасположение: сельский округ Актобе, село Уштаган, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Уштаган, населенные пункты Жарма, Сазды, зимовки Сауыскан, Жанаша.
Избирательный участок № 186
Месторасположение: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовый городок организаций акционерного общества "Мангистаумунайгаз" на месторождении "Каламкас".
Избирательный участок № 187
Месторасположение: месторождение "Каламкас", вахтовый городок, здание спортивного комплекса.
Границы: вахтовые городки на месторождениях "Каламкас" и "Каратурым".
Избирательный участок № 188
Месторасположение: село Шетпе, здание государственного коммунального учреждения "Школа-лицей № 7" отдела образования по Мангистаускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: микрорайон Ащыбулак, общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Каспий цемент".