Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 ақпанда № 5358 болып тіркелді. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 150 қаулысымен. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 11.04.2019 № 150 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 11.04.2019 № 150 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2015 жылғы 12 қаңтардағы
№ 1 қаулысына қосымша
Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесіндегі санитарлық қорғау аймағы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 11.04.2019 № 150 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Су тарту көзінің атауы
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 0710
№ 0810
ұңғымалар
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 30 метр
0,6 гектар
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 57,5 метр
2,0 гектар
Радиусі – 406 метр
51,8 гектар
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекарасы "Қостанай облысы Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесіндегі санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (тапсырыс беруші – "НурАл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района
Постановление акимата Костанайской области от 12 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 февраля 2015 года № 5358. Заголовок - в редакции постановления акимата Костанайской области от 11 апреля 2019 года № 150. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Костанайской области от 11.04.2019 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зону санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Костанайской области от 11.04.2019 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
Приложение
к постановлению акимата
от 12 января 2015 года № 1
Зона санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Костанайской области от 11.04.2019 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование источника водозабора
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины:
№ 0710
№ 0810
Радиус – 30 метров вокруг каждой скважины
0,6 гектара
Радиус – 57,5 метров вокруг каждой скважины
2,0 гектара
Радиус – 406 метров
51,8 гектара
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражена в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района Костанайской области" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "НурАл").