Әкімдіктің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 599 "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 109 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 5534 болып тіркеді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.02.2017 № 65 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 599 "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5240 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
мемлекеттік тілдегі барлық мәтін бойынша "шаруашалық" деген сөз "шаруашылық" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі Н. Садуақасов

О внесении изменения в постановление акимата от 2 декабря 2014 года № 599 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 27 марта 2015 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 апреля 2015 года № 5534. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 10.02.2017 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 2 декабря 2014 года № 599 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5240, опубликовано 30 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Управление здравоохранения акимата Костанайской области", утвержденного вышеуказанным постановлением:
по всему тексту на государственном языке слово "шаруашалық" заменить на слово "шаруашылық";
текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов