Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидиялар нормативін, сондай-ақ өлшемдер мен талаптарын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 314 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда № 5848 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 23.05.2016 № 242 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітіліген, Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидиялар нормативі , сондай-ақ өлшемдер мен талаптар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуакасов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_________________ А. Мамытбеков
Әкімдіктің
2015 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 қаулысымен бекітілген
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара
малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру
жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді
субсидиялау бағыты бойынша субсидиялар
нормативі, сондай-ақ өлшемдер мен талаптар
1. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидия нормативі – бір ұрықтандырылған аналық бас үшін 3487 теңге.
2. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша өлшемдер мен талаптар:
- Қазақстан Республикасының асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілер тізілімінде техник-осеменатор, дистрибьютерлік орталық ретінде тіркеудің болуы.

Об утверждении норматива субсидий, а также критериев и требований по направлению субсидирования возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Постановление акимата Костанайской области от 28 июля 2015 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2015 года № 5848. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 23 мая 2016 года № 242
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 23.05.2016 года № 242 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые норматив субсидий, а также критерии и требования по направлению субсидирования возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________ А. Мамытбеков
Утверждены
постановлением акимата
28 июля 2015 года
№ 314
Норматив субсидий, а также критерии и
требования по направлению субсидирования
возмещение до 100% затрат по искусственному
осеменению маточного поголовья крупного
рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
1. Норматив субсидий по направлению субсидирования возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах – 3487 тенге за одну маточную голову.
2. Критерии и требования по направлению субсидирования возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах:
- наличие регистрации в реестре субъектов в области племенного животноводства Республики Казахстан в качестве техника-осеменатора, дистрибьютерного центра.