Әулиекөл ауданындағы Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 318 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қыркүйекте № 5864 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданындағы Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 451 "Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4312 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі
Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің
Қостанай облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ В. Нечитайло
Әкімдіктің
2015 жылғы 31 шілдедегі
№ 318 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданындағы Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Ұңғымалар:
№ 01э (0907)
Радиусі – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
3,14 гектар
Ұзындығы – 258 метр
Ені – 244 метр
25,2 гектар
Ұзындығы – 2405 метр
Барынша ені – 2620 метр
630 гектар

Об установлении зоны санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе
Постановление акимата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 сентября 2015 года № 5864. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зону санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 451 "Об установлении зон санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4312, опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области
Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской
области Комитета по защите
прав потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________ В. Нечитайло
Приложение
к постановлению акимата
от 31 июля 2015 года
№ 318
Зона санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе
Наименование
источника
водозабора
Размер зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины:
№ 01э (0907)
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
3,14 гектара
Длина – 258 метров
Ширина – 244 метра
25,2 гектара
Длина – 2405 метров
Макси-
мальная ширина – 2620 метров
630 гектар

№ 02э (0908)
Ұзындығы – 258 метр
Ені – 244 метр
№ 03э (0909)
Ұзындығы – 258 метр
Ені – 244 метр
№ 04э (0916)
Ұзындығы – 258 метр
Ені – 244 метр
Ескерту: "Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймағының шекарасы көрсетілген (Тапсырыс беруші – "Мерей" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).

№ 02э (0908)
Длина – 258 метров
Ширина – 244 метра
№ 03э (0909)
Длина – 258 метров
Ширина – 244 метра
№ 04э (0916)
Длина – 258 метров
Ширина – 244 метра
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрогеологического обоснования зоны санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора" (заказчик – государственно коммунальное предприятие "Мерей").