Мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 201 "Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2015 жылғы 13 тамыздағы № 346 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 5876 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 77 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 06.10.2016 № 77 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 201 "Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-129 тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымда "Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына" деген сөз "мөлшерлемелеріне" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында қазақ тіліндегі бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына" деген сөз "мөлшерлемелеріне" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 3 сайлау
округі бойынша депутаты
Б. Абдрахманова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Н. Халыков
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай
облысы бойынша мемлекеттік
кірістер департаментінің
Қостанай қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ С. Доненбаев
"13" тамыз 2015 жыл
"Қостанай қаласы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ С. Жусипбеков
"13" тамыз 2015 жыл
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дорошок
"13" тамыз 2015 жыл

О внесении изменений в решение маслихата от 21 апреля 2009 года № 201 "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 13 августа 2015 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2015 года № 5876. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 6 октября 2016 года № 77
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 06.10.2016 № 77 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога" от 21 апреля 2009 года № 201 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-129, опубликованное 16 июня 2009 года в газете "Костанай") следующие изменения:
в заголовке указанного решения и по всему тексту на казахском языке слово "ставкаларына" заменить словом "мөлшерлемелеріне";
в приложении к указанному решению по всему тексту на казахском языке слово "ставкаларына" заменить словом "мөлшерлемелеріне";
текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 3
Б. Абдрахманова
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Костанай
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ С. Доненбаев
"13" августа 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата города Костаная"
_________________ С. Жусипбеков
"13" августа 2015 год
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________________ Н. Дорошок
"13" августа 2015 год