Әкімдіктің 2014 жылғы 2 қазандағы № 1808 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 189 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 наурызда № 5433 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 464 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 04.05.2016 № 464 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 898 "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату жөніндегі шаралар туралы" Жарлығына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қазандағы № 1808 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5140 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 21-1) тармақшамен толықтырылсын:
"21-1) патронаттық тәрбиешілердің ағымдағы шоттарына ақша қаражатын аудару арқылы еңбегіне ақы төлейді;";
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі 19) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"19) Рудный қаласы әкімдігінің "Балалар тәрбиелеу-сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.";
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесі 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Рудный қаласы әкімдігінің "№ 2 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Скарединаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімінің
міндетін атқарушы Е. Скаредина

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 2 октября 2014 года № 1808 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 12 февраля 2015 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2015 года № 5433. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 464
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 04.05.2016 № 464 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 25 августа 2014 года № 898 "О мерах по разграничению полномочий между уровнями государственного управления Республики Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного от 2 октября 2014 года № 1808 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5140, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 13 ноября 2014 года) следующие изменения и дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного, утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 21-1) следующего содержания:
"21-1) оплачивает труд патронатных воспитателей путем перечисления денежных средств на их текущие счета;";
" Перечень организаций, находящихся в ведении государственного учреждения "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного" подпункт 19) изложить в новой редакции:
"19) Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский воспитательно-оздоровительный комплекс" акимата города Рудного.";
" Перечень государственных учреждений, находящихся в ведении государственного учреждения "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного" подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 2" акимата города Рудного;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Скаредину Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима города Рудного Е. Скаредина